68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-18 20:41:49
WM1000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
2:14.20 SOULEIMAN Ayanleh DJI Stockholm (SWE) 2016-02-17
RE 2:14.96 KIPKETER Wilson DEN Birmingham (GBR) 2000-02-20
RP 2:17.67 LEWANDOWSKI Marcin SL WKS Zawisza Bydgoszcz Metz (FRA) 2014-02-28
RP (U20) 2:21.39 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Spała 2022-01-23
RP (U18) 2:25.88 AUGUSTYNIAK Jakub GKS Olimpia Grudziądz Spała 2018-02-04
RP (U18) 2:24.69* ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom Toruń 2024-01-20
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-18 20:41:49 OFICJALNE
1000 m M (7bój) - Bieg 1 Planowany START: 2024-02-18 19:46 WYSTARTOWANO: 19:46:09
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty ... rank
1 6 101
TROŚCIANKA Hubert 06-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa (LB) 2:45.85 PB 810 1
2 7 6
BRZEZIŃSKI Artur 04-02-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) 2:47.39 PB U23 793 2
3 1 302
MIŚKÓW Kasjan 03-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 2:48.58 U23 780 3
4 9 194
WIESIOŁEK Paweł 91-08-13 KS Warszawianka W-wa (MZ) 2:49.14 775 4
5 4 19
PRZYBYLSKI Oliwier 04-04-15 KS AZS AWF Wrocław (DS) 2:51.37 PB U23 751 5
6 8 295
CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 2:51.92 746 6
7 2 10
JUNG Marcin 04-03-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) 2:58.80 U23 676 7
8 5 176
TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 3:03.55 U23 630 8
3 291
BASAŁYGO Paweł 95-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) DNF
   
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.3837879 s. | Mem: 1.25 megabytes