65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-20 13:41:55
WKw 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m M (7bój)  [s]
11:25  60 m pł K (5bój)  [s]
11:55  W dal M (7bój) 
12:00  400 m M  [el]
12:05  Wzwyż K (5bój) 
12:25  400 m K  [el]
13:15  Kula M (7bój) 
14:25  Kula K (5bój) 
14:40  Wzwyż M (7bój) 
15:35  W dal K (5bój) 
17:40  Ceremonia otwarcia 
17:50  Trójskok K 
18:10  60 m pł K  [el]
18:25  Tyczka K 
18:30  60 m M  [el]
19:25  60 m pł K  [F]
19:35  60 m M  [F]
19:50  60 m K  [el]
20:05  Wzwyż M 
20:10  Trójskok M 
20:15  800 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:35  Kula K 
20:55  800 m K (5bój)  [s]
21:00  5-bój K 
21:05  60 m K  [F]
21:20  1500 m K  [s]
21:35  1500 m M  [s]
REKORDY
2.08 BERGQVIST Kajsa SWE Arnstadt (GER) 2006-02-04
RE 2.08 BERGQVIST Kajsa SWE Arnstadt (GER) 2006-02-04
RP 2.02 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok Toruń 2015-02-21
RP (U23) 1.94 TRYLIŃSKA Elżbieta AZS Warszawa Grenoble (FRA) 1981-01-22
RP (U23) 1.94 KIELAN Urszula Gwardia Warszawa Grenoble 1981-01-22
RP (U23) 1.94 KSOK Anna Śląsk Wrocław Spała 2003-03-02
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Spała 2002-03-01
Min. HME 1.96 Toruń 2021-03-04
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2021-02-20 13:41:55
Wzwyż K (5bój) Planowany START: 2021-02-20 12:05 ZAKOŃCZENIE: 13:32:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.41 1.44 1.47 1.50 1.53 1.56 1.59 1.62 1.65 1.68 1.71 1.74 1.77 1.80 1.83 1.86 wynik inf punkty rank
1 3 49 SUŁEK Adrianna 99-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - - - - o - o o o o xo xxx 1.83 =PB U23 1016 1
2 5 374 LIGARSKA Paulina 96-04-09 SKLA Sopot (PM) - - - - - - - - o o o o o xxo xxx 1.80 =PB 978 2
3 4 192 SŁOCKA Julia 01-02-18 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - - - - o o o o o o xxx 1.71 U23 867 3
4 6 502 BIELSKA Edyta 01-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) - - - - o o o xo o xo xxx 1.68 U23 830 4
5 8 109 SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) - - o o o o o o o xxx 1.65 795 5
6 1 19 SKÓRZEWSKA Patrycja 96-06-15 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - o o o o o xxx 1.62 759 6
7 2 348 ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - - - o o o xo xxx 1.59 U23 724 7
7 7 212 KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 KS Warszawianka W-wa (MZ) - o o o o o xo xxx 1.59 724 8
9 9 378 ZAPORA Blanka 01-11-02 SKLA Sopot (PM) - - o o o xxx 1.53 PB U23 655 9
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.040361166000366 s.