65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-20 15:07:43
WKkula 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m M (7bój)  [s]
11:25  60 m pł K (5bój)  [s]
11:55  W dal M (7bój) 
12:00  400 m M  [el]
12:05  Wzwyż K (5bój) 
12:25  400 m K  [el]
13:15  Kula M (7bój) 
14:25  Kula K (5bój) 
14:40  Wzwyż M (7bój) 
15:35  W dal K (5bój) 
17:40  Ceremonia otwarcia 
17:50  Trójskok K 
18:10  60 m pł K  [el]
18:25  Tyczka K 
18:30  60 m M  [el]
19:25  60 m pł K  [F]
19:35  60 m M  [F]
19:50  60 m K  [el]
20:05  Wzwyż M 
20:10  Trójskok M 
20:15  800 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:35  Kula K 
20:55  800 m K (5bój)  [s]
21:00  5-bój K 
21:05  60 m K  [F]
21:20  1500 m K  [s]
21:35  1500 m M  [s]
REKORDY
22.50 FIBINGEROVA Helena TCH Jablonec (CZE) 1977-02-19
RE 22.50 FIBINGEROVA Helena TCH Jablonec (CZE) 1977-02-19
RP 19.26 ZABAWSKA Krystyna PODLASIE Białystok Spała 1999-02-21
RP (U23) 18.30 WOLSKA Małgorzata AZS Katowice Zabrze 1988-02-20
RP (U20) 16.51 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok Toruń 2015-02-22
Min. HME 18.20 Toruń 2021-03-04
 
 Ranking

Data aktualizacji: 2021-02-20 15:07:43
Kula K (5bój) Planowany START: 2021-02-20 14:25 ZAKOŃCZENIE: 14:49:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III wynik inf punkty rank
1 1 374 LIGARSKA Paulina 96-04-09 SKLA Sopot (PM) 14.13 14.35 14.30 14.35 =PB 817 1
2 7 19 SKÓRZEWSKA Patrycja 96-06-15 KS AZS AWF Wrocław (DS) 12.24 12.16 12.95 12.95 SB 724 2
3 2 192 SŁOCKA Julia 01-02-18 AZS-AWF Warszawa (MZ) 12.80 11.82 12.49 12.80 PB U23 714 3
4 8 49 SUŁEK Adrianna 99-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 11.51 11.66 12.73 12.73 SB U23 709 4
5 5 348 ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 11.17 11.72 11.78 11.78 PB U23 647 5
6 4 212 KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 KS Warszawianka W-wa (MZ) 11.64 11.76 x 11.76 PB 645 6
7 3 109 SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) x 10.77 10.59 10.77 580 7
8 9 502 BIELSKA Edyta 01-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) x 10.74 10.20 10.74 U23 578 8
9 6 378 ZAPORA Blanka 01-11-02 SKLA Sopot (PM) 7.41 6.63 7.59 7.59 U23 373 9
   
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.051641 s. | Mem: 1.25 megabytes