66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-06 17:21:42
M800 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:16  60 m pł K (5bój)  [s]
10:35  W dal M (7bój) 
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój) 
11:13  400 m K  [el]
11:50  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój) 
12:10  800 m M  [el]
13:00  Kula K (5bój) 
13:00  Wzwyż M (7bój) 
13:55  W dal K (5bój) 
14:38  Ceremonia otwarcia 
14:50  Wzwyż M 
14:53  Trójskok K 
15:00  Tyczka K 
15:05  60 m pł K  [el]
16:07  60 m pł K  [F]
16:18  60 m M  [el]
16:35  Trójskok M 
16:38  60 m K  [el]
16:50  Kula K 
17:00  1500 m K  [s]
17:18  800 m K (5bój)  [s]
17:20  5-bój K 
17:26  60 m M  [F]
17:37  1500 m M  [s]
17:51  60 m K  [F]
REKORDY
1:42.67 KIPKETER Wilson DEN Paris (FRA) 1997-03-09
RE 1:42.67 KIPKETER Wilson DEN Paris (FRA) 1997-03-09
RP 1:44.57 KSZCZOT Adam RKS Łódź Lievin (FRA) 2012-02-14
RP (U23) 1:46.00 KSZCZOT Adam RKS Łódź Düsseldorf (GER) 2010-02-03
RP (U20) 1:48.55 RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Spała 2021-01-31
RP (U20) 1:47.63* LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn Spała 2022-02-05
RP (U20) 1:46.89* LEWALSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2022-02-22
Min. HMŚ 1:46.70 Belgrad (SRB) 2022-03-18
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-03-05 15:54:56
800 m M - elim 1 Planowany START: 2022-03-05 12:10 WYSTARTOWANO: 12:09:22
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 133
AUGUSTYNIAK Jakub 01-09-04 RKS Łódź (LD) 1:50.59 Q U23 3
2 6 398
WYDERKA Maciej 02-07-29 AZS-AWF Katowice (SL) 1:50.62 Q U23 4
3 3 78
OLESZEK Kamil 98-04-11 AZS UMCS Lublin (LU) 1:51.34 q 5
4 4 24
DOMINIAK Daniel 01-04-10 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 1:51.88 U23(5) 7
5 1 98
WIATRZYK Robert 00-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (LU) 1:52.74 PB U23(6) 9
6 2 259
ZIĘBA Szymon 99-03-16 KS AZS AWF Kraków (MA) 1:54.62 SB 13
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:51.27
2 SIERADZKI Patryk 98 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1:52.73
3 TANAŚ Patryk 00 AZS-AWFiS Gdańsk 1:53.11
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 DOBEK Patryk 94 MKL Szczecin 1:47.12
2 KSZCZOT Adam 89 RKS Łódź 1:47.35
3 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:47.88
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.151124 s. | Mem: 1.25 megabytes