65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-21 18:44:26
M800 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m M (7bój)  [s]
11:25  60 m pł K (5bój)  [s]
11:55  W dal M (7bój) 
12:00  400 m M  [el]
12:05  Wzwyż K (5bój) 
12:25  400 m K  [el]
13:15  Kula M (7bój) 
14:25  Kula K (5bój) 
14:40  Wzwyż M (7bój) 
15:35  W dal K (5bój) 
17:40  Ceremonia otwarcia 
17:50  Trójskok K 
18:10  60 m pł K  [el]
18:25  Tyczka K 
18:30  60 m M  [el]
19:25  60 m pł K  [F]
19:35  60 m M  [F]
19:50  60 m K  [el]
20:05  Wzwyż M 
20:10  Trójskok M 
20:15  800 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:35  Kula K 
20:55  800 m K (5bój)  [s]
21:00  5-bój K 
21:05  60 m K  [F]
21:20  1500 m K  [s]
21:35  1500 m M  [s]
REKORDY
1:42.67 KIPKETER Wilson DEN Paris (FRA) 1997-03-09
RE 1:42.67 KIPKETER Wilson DEN Paris (FRA) 1997-03-09
RP 1:44.57 KSZCZOT Adam RKS Łódź Lievin (FRA) 2012-02-14
RP (U23) 1:46.00 KSZCZOT Adam RKS Łódź Düsseldorf (GER) 2010-02-03
RP (U20) 1:49.42 RUSS Radosław LKS Vectra Włocławek Toruń 2015-02-03
RP (U20) 1:48.55* RÓŻNICKI Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy Spała 2021-01-31
Min. HME 1:48.20 Toruń 2021-03-04
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 4 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-02-20 20:54:07
800 m M - elim 1 Planowany START: 2021-02-20 20:35 WYSTARTOWANO: 20:37:29
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 138 KSZCZOT Adam 89-09-02 RKS Łódź (LD) 1:49.10 Q 1
2 8 140 OSTROWSKI Filip 01-07-12 RKS Łódź (LD) 1:50.23 Q U23 2
3 5 47 SIERADZKI Patryk 98-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 1:50.29 q PB 3
4 2 434 WYDERKA Maciej 02-07-29 MKS-MOSM Bytom (SL) 1:51.59 q PB 5
5 7 169 GADOMSKI Daniel 98-10-24 AZS-AWF Warszawa (MZ) 1:51.84 q 6
6 3 312 BERNAL Konrad 01-08-21 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 1:53.39 PB U23 (3) 9
7 1 23 DOMINIAK Daniel 01-04-10 SL GKS Olsza Olszyna (DS) 1:53.44 PB U23 (4) 10
8 4 273 WARZECHA Henryk 96-07-17 KS AZS AWF Kraków (MA) 1:56.97 15
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:49.64
2 AUGUSTYNIAK Jakub 1 GKS Olimpia Grudziądz 1:50.94
3 KOZŁOWSKI Patryk 98 RLTL ZTE Radom 1:51.19
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 BORKOWSKI Mateusz 97 RKS Łódź 1:51.27
2 SIERADZKI Patryk 98 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1:52.73
3 TANAŚ Patryk 0 AZS-AWFiS Gdańsk 1:53.11
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.035999059677124 s.