68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-18 20:41:49
M60pł 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



11:30  60 m pł M (7bój)  [s]
11:55  200 m K  [el]
12:25  200 m M  [el]
12:48  Tyczka M (7bój)  [Gr. A]
17:30  Wzwyż K 
17:30  Wzwyż K PK 
17:45  3000 m M  [s]
18:15  800 m K  [F]
18:22  W dal K 
18:25  800 m M  [F]
18:33  Tyczka M 
18:37  400 m M  [F]
18:44  400 m K  [F]
18:56  60 m pł M  [el]
19:20  200 m K  [F]
19:30  200 m M  [F]
19:46  1000 m M (7bój)  [s]
19:50  Siedmioboj M 
20:05  60 m pł M  [F]
20:10  W dal M 
20:10  Wzwyż M 
20:20  3000 m K  [s]
20:40  4x400 m Mix  [s]
21:00  4x200 m K  [s]
21:35  4x200 m M  [s]
REKORDY
7.29 HOLLOWAY Grant USA Madrid (ESP) 2021-02-24
7.29 HOLLOWAY Grant USA Beograd (SRB) 2022-03-20
7.27* HOLLOWAY Grant USA Albuquerque (USA) 2024-02-16
RE 7.30 JACKSON Colin GBR Sindelfingen (GER) 1994-03-06
RP 7.48 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok Toruń 2022-02-22
RP 7.47* SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot Düsseldorf (GER) 2024-02-04
RP (U23) 7.51 ŚCIGACZEWSKI Tomasz Warszawianka Warszawa Maebashi (JPN) 1999-03-05
RP (U23) 7.47* SZYMAŃSKI Jakub SKLA Sopot Düsseldorf (GER) 2024-02-04
Kwalifikacje: 3 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-18 20:41:49 OFICJALNE
60 m pł M - elim 1 Planowany START: 2024-02-18 18:56 WYSTARTOWANO: 18:58:08
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 6 382
SZYMAŃSKI Jakub 02-07-22 SKLA Sopot (PM) 7.51 0.195 Q U23 1
2 4 222
MICHNIEWSKI Olgierd 00-11-18 RLTL Optima Radom (MZ) 7.84 0.143 Q PB 4
3 5 88
RADZEWICZ Jędrzej 01-02-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 7.95 0.143 Q PB 5
4 7 167
SEKUŁA Jakub 03-03-07 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 8.16 0.176 q U23 8
5 8 279
WITOS Mikołaj 04-06-06 KS AZS AWF Kraków (MA) 8.55 0.135 U23(4) 9
6 3 160
ŁUCKI Oskar 02-04-11 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 8.56 0.203 U23(5) 10
7 1 389
TREDER Szymon 01-08-12 WKS Flota Gdynia (PM) 8.65 0.213 13
8 2 125
WOJTANIA Łukasz 04-12-12 RKS Łódź (LD) 8.89 0.235 U23(9) 16
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 SZYMAŃSKI Jakub 02 SKLA Sopot 7.60
2 CZYKIER Damian 92 KS Podlasie Białystok 7.60
3 KILJAN Krzysztof 99 KS AZS AWF Warszawa 7.69
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 SZYMAŃSKI Jakub 02 SKLA Sopot 7.53
2 CZYKIER Damian 92 KS Podlasie Białystok 7.63
3 KILJAN Krzysztof 99 KS AZS AWF Warszawa 7.64
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.3746979 s. | Mem: 1.25 megabytes