65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-21 16:37:49
M400 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m M (7bój)  [s]
11:25  60 m pł K (5bój)  [s]
11:55  W dal M (7bój) 
12:00  400 m M  [el]
12:05  Wzwyż K (5bój) 
12:25  400 m K  [el]
13:15  Kula M (7bój) 
14:25  Kula K (5bój) 
14:40  Wzwyż M (7bój) 
15:35  W dal K (5bój) 
17:40  Ceremonia otwarcia 
17:50  Trójskok K 
18:10  60 m pł K  [el]
18:25  Tyczka K 
18:30  60 m M  [el]
19:25  60 m pł K  [F]
19:35  60 m M  [F]
19:50  60 m K  [el]
20:05  Wzwyż M 
20:10  Trójskok M 
20:15  800 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:35  Kula K 
20:55  800 m K (5bój)  [s]
21:00  5-bój K 
21:05  60 m K  [F]
21:20  1500 m K  [s]
21:35  1500 m M  [s]
REKORDY
44.57 CLEMENT Kerron USA Fayetteville, AR (USA) 2005-03-12
RE 45.05 SCHÖNLEBE Thomas GDR Sindelfingen (GER) 1988-02-05
RE 45.05 WARHOLM Karsten NOR Glasgow (GBR) 2019-03-02
RP 45.39 PLAWGO Marek WARSZAWIANKA Wieden (AUT) 2003-03-02
RP (U23) 45.39 PLAWGO Marek Warszawianka Warszawa Wiedeń (AUT) 2002-03-03
RP (U20) 47.26 ZIMNY Tymoteusz MKS Baszta Szamotuły Toruń 2017-02-12
Min. HME 46.90 Toruń 2021-03-04
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ  Ranking

Data aktualizacji: 2021-02-20 13:46:58
400 m M - elim 1 Planowany START: 2021-02-20 12:00 WYSTARTOWANO: 12:00:21
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 414 ZALEWSKI Karol 93-08-07 AZS-AWF Katowice (SL) 46.98 0.175 Q 2
2 6 435 GRZEGORZEWICZ Patryk 02-05-26 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 47.67 0.164 PB 8
3 4 91 MIROSŁAW Cezary 97-05-08 AZS UMCS Lublin (LU) 47.87 (862) 0.120 10
4 2 331 KLEPACKI Maksymilian 98-11-14 KS Podlasie Białystok (PD) 48.01 0.150 12
5 3 473 ZIMNY Tymoteusz 98-03-14 OŚ AZS Poznań (WP) 48.28 0.174 13
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 ZALEWSKI Karol 93 AZS-AWF Katowice 46.84
2 OMELKO Rafał 89 KS AZS AWF Wrocław 47.12
3 KRZEWINA Jakub 89 WKS Śląsk Wrocław 47.14
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 DUSZYŃSKI Kajetan 95 AZS Łódź 47.95
2 MIROSŁAW Cezary 97 AZS UMCS Lublin 48.02
3 ZIMNY Tymoteusz 98 WKS Śląsk Wrocław 48.11
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0562718 s. | Mem: 1.25 megabytes