66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-06 17:21:42
M3000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

09:50  60 m pł M (7bój)  [s]
10:15  200 m M  [el]
10:45  200 m K  [el]
11:00  Tyczka M (7bój) 
13:07  Wzwyż K 
13:15  W dal K 
13:37  60 m pł M  [el]
14:00  200 m M  [F]
14:10  200 m K  [F]
14:15  Tyczka M 
14:25  Kula M 
14:35  60 m pł M  [F]
14:50  400 m M  [F]
15:00  400 m K  [F]
15:11  800 m K  [F]
15:18  W dal M 
15:26  800 m M  [F]
15:35  3000 m K  [s]
15:55  3000 m M  [s]
16:23  1000 m M (7bój)  [s]
16:25  7-bój M 
16:35  4x400 m Mix  [s]
16:50  4x200 m K  [s]
17:00  4x200 m M  [s]
REKORDY
7:24.90 KOMEN Daniel KEN Budapest (HUN) 1998-02-06
RE 7:32.41 SANCHEZ Sergio ESP Valencia (ESP) 2010-02-13
RE 7:30.82* MECHAAL Adel ESP New York (USA) 2022-02-06
RP 7:49.26 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok Sopot 2014-02-23
RP (U23) 7:54.04 SHEGUMO Yared Polonia Warszawa Lipsk (GER) 2004-02-14
RP (U20) 8:13.82 CHABOWSKI Marcin WEJHER Wejherowo Spała 2004-01-24
Min. HMŚ 7:50.00 Belgrad (SRB) 2022-03-18
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-03-06 17:21:42
3000 m M - Bieg 1 Planowany START: 2022-03-06 15:55 WYSTARTOWANO: 15:54:51 DEKORACJA 17:25
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 11 468
ROZMYS Michał 95-03-13 UKS Barnim Goleniów (ZP) 8:09.53 1
2 6 231
KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 Kraków Athletics Team (MA) 8:14.14 PB 2
3 10 81
ŻYWKO Szymon 99-04-12 AZS UMCS Lublin (LU) 8:15.06 3
4 9 207
WIĄCEK Aleksander 00-07-02 OKS Start Otwock (MZ) 8:15.86 U23(1) 4
5 8 211
GOS Mateusz 02-06-07 RLTL Optima Radom (MZ) 8:19.21 PB U23(2) 5
6 7 301
ZIELEŃ Michał 02-09-20 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 8:19.55 PB U23(3) 6
7 4 31
KACZMAREK Mateusz 96-03-19 BKS Bydgoszcz (KP) 8:20.28 PB 7
8 2 365
SKALSKI Szymon 02-02-08 SKLA Sopot (PM) 8:28.31 PB U23(4) 12
9 5 422
BOROWSKI Dawid 99-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 8:29.81 13
10 3 134
CZYŻEWSKI Jakub 01-03-31 RKS Łódź (LD) 8:36.77 SB U23(5) 15
11 1 97
MŁYNARZ Kamil 90-03-09 SKB Kraśnik (LU) 8:51.45 20
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 CZERWIŃSKI Adam 88 UKS Lider Siercza 8:17.76
2 JARCZOK Bartosz 99 AZS-AWF Katowice 8:20.71
3 TOPOLNICKI Szymon 94 AZS-AWF Katowice 8:21.36
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 7:58.78
2 WIĄCEK Aleksander 00 OKS Start Otwock 8:01.13
3 ŻYWKO Szymon 99 AZS UMCS Lublin 8:07.57
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.1665621 s. | Mem: 1.25 megabytes