63. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 16-17 lutego 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Refresh OFF
Last Changes: 2019-02-17 17:39:56
M3000 1 1 0
Info: BEFORE LIVE FINISHED

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DAY 1
2019-02-16
DAY 2
2019-02-17
MEDAL
TABLE
MEDAL
TABLE

11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:20  200 m K  [el]
11:50  200 m M  [el]
12:10  Tyczka M (7bój) 
12:25  3000 m ch K  [s]
12:45  5000 m ch M  [s]
16:10  W dal K 
16:20  Wzwyż K 
16:35  Tyczka M 
17:03  3000 m K  [s]
17:20  3000 m M  [s]
17:30  W dal M 
17:38  400 m K  [F]
17:45  400 m M  [F]
17:53  1000 m M (7bój)  [s]
18:00  7-bój M 
18:08  200 m K  [F]
18:15  200 m M  [F]
18:25  60 m pł M  [el]
18:35  Kula M 
18:42  4x200 m K  [s]
19:00  4x200 m M  [s]
19:18  800 m K  [F]
19:25  800 m M  [F]
19:35  60 m pł M  [F]
19:46  4x400 m Mix  [s]
EVENT RECORDS
7:24.90i KOMEN Daniel KEN Budapest (HUN) 1998-02-06
RE 7:32.41i SANCHEZ Sergio ESP Valencia (ESP) 2010-02-13
RP 7:49.26 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok Sopot 2014-02-23
RP (U20) 8:13.82 CHABOWSKI Marcin WEJHER Wejherowo Spała 2004-01-24
Min. HME 7:58.00 Glasgow (GBR) 2019-03-01
 
 Bieg 1  Summary

Last Changes: 2019-02-17 17:39:56
3000 m M - Bieg 1 START: 2019-02-17 17:20 STARTED: 17:20:07
  PhotoFinish
Pos Lane Bib Foto Athlete Date Of Birth Club/Country Mark Rank
1 9 48
LEWANDOWSKI Marcin 87-06-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 8:16.00 1
2 4 220
KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów (MA) 8:20.78 PB 2
3 13 378
PANKRATOW Paweł 95-04-10 MKS Hermes Gryfino (ZP) 8:22.46 PB 3
4 7 209
NOWAKOWSKI Dariusz 99-10-16 KS AZS AWF Kraków (MA) 8:25.31 PB 4
5 12 161
KACZOR Mateusz 97-03-03 RLTL ZTE Radom (MZ) 8:25.60 PB 5
6 5 204
MARMON Patryk 97-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) 8:26.75 PB 6
7 10 315
TOPOLNICKI Szymon 94-02-04 AZS-AWF Katowice (SL) 8:26.84 SB 7
8 11 116
OSMULSKI Tomasz 82-03-13 RKS Łódź (LD) 8:34.50 8
9 2 133
MISIEWICZ Michał 95-12-31 AZS-AWF Warszawa (MZ) 8:35.10 9
10 3 152
MARCINKIEWICZ Adrian 93-06-27 MKS Pogoń Siedlce (MZ) 8:36.84 PB 10
11 1 221
DOBAJ Szymon 95-09-19 WKS Wawel Kraków (MA) 8:38.90 11
6 160
DĘBSKI Mateusz 98-01-23 RLTL ZTE Radom (MZ) DNF
8 219
CZERWIŃSKI Adam 88-10-02 UKS Lider Siercza (MA) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        0.036893844604492 s.