66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-05 17:46:38
M1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

REKORDY
3:31.04 TEFERA Samuel ETH Birmingham (GBR) 2019-02-16
3:30.60* INGEBRIGTSEN Jacob NOR Liévin (FRA) 2022-02-17
RE 3:31.80 INGEBRIGSTEN Jacob NOR Lievin (FRA) 2021-02-09
RE 3:30.60* INGEBRIGTSEN Jacob NOR Liévin (FRA) 2022-02-17
RP 3:35.71 LEWANDOWSKI Marcin AZS UMCS Lublin Toruń 2021-02-17
RP (U23) 3:42.56 ROSZKO Damian KS Podlasie Białystok Spała 2013-02-16
RP (U20) 3:45.62 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Toruń 2021-02-13
Min. HMŚ 3:39.00 Belgrad (SRB) 2022-03-18
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2022-03-05 17:46:38
1500 m M - Bieg 1 Planowany START: 2022-03-05 17:37 WYSTARTOWANO: 17:37:50 DEKORACJA 18:15
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 15 468
ROZMYS Michał 95-03-13 UKS Barnim Goleniów (ZP) 3:41.53 1
2 13 231
KOWALCZYK Andrzej 98-11-30 Kraków Athletics Team (MA) 3:43.90 PB 2
3 14 81
ŻYWKO Szymon 99-04-12 AZS UMCS Lublin (LU) 3:48.47 SB 3
4 10 67
POCZWARDOWSKI Jędrzej 02-06-29 MKL Toruń (KP) 3:49.46 PB U23(1) 4
5 12 400
MUTWIL Oliwier 99-10-27 CKS Budowlani Częstochowa (SL) 3:49.87 SB 5
6 11 301
ZIELEŃ Michał 02-09-20 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 3:50.68 U23(2) 6
7 2 246
MARMON Patryk 97-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) 3:52.70 PB 7
8 8 116
PETRUSIEWICZ Grzegorz 96-05-16 AZS Łódź (LD) 3:52.96 8
9 5 53
WIŚNIEWSKI Damian 00-10-30 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 3:53.22 PB U23(3) 9
10 9 422
BOROWSKI Dawid 99-07-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:54.66 10
11 7 181
WŁODARCZYK Adam 97-05-26 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 3:54.72 SB 11
12 6 426
KULESZA Robert 99-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 3:54.93 PB 12
13 1 385
KUCHMAN Mateusz 01-08-14 AZS-AWF Katowice (SL) 3:55.46 U23(4) 13
14 4 220
KUCHARSKI Bartosz 00-11-20 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 3:57.11 U23(5) 14
15 3 97
MŁYNARZ Kamil 90-03-09 SKB Kraśnik (LU) 4:01.80 15
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 CZERWIŃSKI Adam 88 UKS Lider Siercza 3:48.98
2 OSTROWSKI Artur 88 KB Sporting Międzyzdroje 3:51.32
3 KOWALCZYK Andrzej 98 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 3:51.74
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 LEWANDOWSKI Marcin 87 AZS UMCS Lublin 3:40.14
2 ROZMYS Michał 95 UKS Barnim Goleniów 3:40.26
3 CZERWIŃSKI Adam 88 UKS Lider Siercza 3:44.13
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.203963 s. | Mem: 1.25 megabytes