68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-17 21:51:52
K60pł 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:15  60 m pł K (5bój)  [s]
10:40  W dal M (7bój)  [Gr. A]
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój)  [Gr. A]
11:20  400 m K  [el]
11:55  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój)  [Gr. A]
12:20  800 m M  [el]
13:30  Wzwyż M (7bój)  [Gr. A]
13:35  Kula K (5bój)  [Gr. A]
17:15  W dal K (5bój)  [Gr. A]
18:15  Ceremonia otwarcia 
18:25  Trójskok K 
18:29  800 m K (5bój)  [s]
18:40  Pięciobój K 
18:45  Kula K 
18:53  60 m M  [el]
19:10  Tyczka K 
19:20  60 m pł K  [el]
19:45  1500 m K  [s]
20:13  60 m M  [F]
20:20  Trójskok M 
20:25  60 m pł K  [F]
20:35  Kula M 
20:45  60 m K  [el]
21:20  1500 m M  [s]
21:50  60 m K  [F]
REKORDY
7.68 KALLUR Susanna SWE Karlsruhe (GER) 2008-02-10
7.67* CHARLTON Devynne BAH New York (USA) 2024-02-11
7.67* JONES Tia USA Albuquerque (USA) 2024-02-16
RE 7.68 KALLUR Susanna SWE Karlsruhe (GER) 2008-02-10
RP 7.77 BIELCZYK Zofia Polonia Warszawa Sindelfingen (GER) 1980-03-01
RP (U23) 7.77 BIELCZYK Zofia Polonia Warszawa Sindelfingen (GER) 1980-03-01
RP (U20) 8.00 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków Toruń 2017-02-18
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2024-02-17 21:51:52 OFICJALNE
60 m pł K - elim 1 Planowany START: 2024-02-17 19:20 WYSTARTOWANO: 19:22:07
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 171
SKRZYSZOWSKA Pia 01-04-20 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 7.99 0.171 Q 1
2 4 274
SICIARZ Klaudia 98-03-15 KS AZS AWF Kraków (MA) 8.26 0.118 Q 4
3 3 215
GADAJSKA Wiktoria 06-01-08 RLTL Optima Radom (MZ) 8.32 0.168 q 6
4 6 97
WESOŁOWSKA Kaja 01-07-18 AZS-AWF Gorzów (LB) 8.39 0.256 9
5 2 102
BARCZ-BUCH Weronika 02-10-28 AZS Łódź (LD) 8.55 0.130 U23(6) 13
6 7 301
MANDELA Emilia 05-12-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 8.66 0.192 16
7 8 50
WINOGRODZKA Julia 04-10-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 8.83 0.209 U23(8) 18
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 SICIARZ Klaudia 98 KS AZS AWF Kraków 8.01
2 WOJTUNIK Klaudia 99 AZS Łódź 8.07
3 KIEPURA Monika 00 KS AZS AWF Kraków 8.17
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 NAGIĘĆ Weronika 02 KS AZS AWF Kraków 8.10
2 MAJEWSKA Marika 02 AZS-AWF Gorzów 8.20
3 KOŁECZEK Karolina 93 GKS Olimpia Grudziądz 8.25
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.367485 s. | Mem: 1.25 megabytes