64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 29 lutego - 1 marca 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-29 13:27:38
K3ch 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2020-02-29
DZIEŃ 2
2020-03-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł K (5bój)  [s]
11:20  60 m M (7bój)  [s]
11:40  Wzwyż K (5bój) 
11:45  400 m K  [el]
12:00  W dal M (7bój) 
12:05  400 m M  [el]
12:30  3000 m ch K  [s]
12:55  5000 m ch M  [s]
13:00  Kula M (7bój) 
13:50  Kula K (5bój) 
14:00  Wzwyż M (7bój) 
15:05  W dal K (5bój) 
17:30  Ceremonia otwarcia 
17:55  Trójskok M 
18:00  60 m pł K  [el]
18:20  800 m K  [el]
18:45  1500 m K  [s]
18:50  Kula K 
19:00  60 m pł K  [F]
19:10  Tyczka K 
19:35  1500 m M  [s]
19:55  60 m M  [el]
20:05  Trójskok K 
20:10  Wzwyż M 
20:15  60 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:50  800 m K (5bój)  [s]
20:55  5-bój K  [Podsumowanie]
21:00  60 m M  [F]
21:10  60 m K  [F]
REKORDY
11:35.34i O'SULLIVAN Gillian IRL Belfast (IRL) 2003-02-15
RE 11:40.33 IOVAN Claudia ROM Bukareszt (ROU) 1999-01-30
RP 12:17.17 RADTKE Katarzyna LECHIA Gdańsk Spała 1994-02-27
RP (U23) 12:43.91 KACZMARSKA Beata Skra Warszawa Genua (ITA) 1992-02-29
RP (U20) 12:55.68 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec Toruń 2015-02-22
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2020-02-29 13:27:38
3000 m ch K - Bieg 1 Planowany START: 2020-02-29 12:30 WYSTARTOWANO: 12:30:56 DEKORACJA 13:05
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 3 240
ELLWARD Agnieszka 89-03-26 WKS Flota Gdynia (PM) 12:52.61 * PB 1
2 4 202
ZDZIEBŁO Katarzyna 96-11-28 LKS Stal Mielec (PK) 12:56.51 * 2
3 2 201
BUZIAK Paulina 86-12-16 LKS Stal Mielec (PK) 13:15.76 * 3
4 5 151
NIEDZIAŁEK Olga 97-06-30 WLKS Nowe Iganie (MZ) 13:24.35 PB 4
5 6 199
CETNARSKA Małgorzata 98-08-02 KKS Victoria Stalowa Wola (PK) 14:22.57 U23(1) 5
6 8 164
LOREK Antonina 95-02-11 KS AZS AWF Kraków (MA) 14:57.75 6
7 7 148
GRĘZIAK Emilia 98-05-10 WLKS Nowe Iganie (MZ) 15:48.56 U23(2) 7
8 1 19
DROZDEK Marcelina 00-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec (DS) 17:41.62 ** U23(3) 8
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 SZWARNÓG Agnieszka 86 KS AZS AWF Kraków 13:00.05
2 ELLWARD Agnieszka 89 WKS Flota Gdynia 13:10.68
3 ZDZIEBŁO Katarzyna 96 LKS Stal Mielec 13:19.81
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 (Toruń)
1 ZDZIEBŁO Katarzyna 96 LKS Stal Mielec 12:54.93
2 BUZIAK Paulina 86 LKS Stal Mielec 13:06.82
3 ELLWARD Agnieszka 89 WKS Flota Gdynia 13:07.68
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.29623699188232 s.