64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 29 lutego - 1 marca 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-03-01 19:23:54
K3000 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2020-02-29
DZIEŃ 2
2020-03-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:20  200 m K  [el]
11:40  200 m M  [el]
12:05  Tyczka M (7bój) 
17:00  60 m pł M  [el]
17:10  W dal K 
18:05  60 m pł M  [F]
18:10  Tyczka M 
18:20  200 m K  [F]
18:30  200 m M  [F]
18:40  400 m K  [F]
18:40  Wzwyż K 
18:50  400 m M  [F]
19:00  1000 m M (7bój)  [s]
19:04  7-bój M  [Podsumowanie]
19:05  W dal M 
19:10  3000 m K  [s]
19:15  Kula M 
19:25  800 m K  [F]
19:45  3000 m M  [s]
20:05  800 m M  [F]
20:15  4x200 m K  [s]
20:25  4x200 m M  [s]
20:35  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
8:16.60 GENZEBE Dibaba ETH Stockholm (SWE) 2014-02-06
RE 8:26.41 MUIR Laura GBR Karlsruhe (GER) 2017-02-04
RE (U20) 8:56.36 KLOSTERHALFEN Konstanze GER Lipsk (GER) 2016-02-28
RP 8:38.21 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Stuttgart (GER) 2007-02-03
RP (U23) 8:45.29 ENNAOUI Sofia MKL Szczecin Birmingham (GBR) 2017-02-18
RP (U20) 9:06.27 ENNAOUI Sofia LKS Lubusz Słubice Stockholm (SWE) 2014-02-06
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2020-03-01 19:23:54
3000 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-03-01 19:10 WYSTARTOWANO: 19:10:03 DEKORACJA 20:10
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 4 301
PLIŚ Renata 85-02-05 MKL Maraton Świnoujście (ZP) 9:14.42
2 6 204
BAŃKOWSKA Anna 90-03-31 KS Podlasie Białystok (PD) 9:32.18
3 7 239
TOPKA Beata 99-01-20 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 9:40.34 U23(1)
4 1 145
BUDZIŁEK Martyna 96-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 10:09.08
5 3 255
SZYJKA Anna 98-10-20 AZS-AWF Katowice (SL) 10:20.47 U23(2)
6 2 208
JELSKA Justyna 99-08-20 KS Podlasie Białystok (PD) 10:25.88 U23(3)
5 156
BRONIATOWSKA Katarzyna 90-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) DNS
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 PLIŚ Renata 85 MKL Maraton Świnoujście 9:05.98
2 GOSK Anna 90 KS Podlasie Białystok 9:19.05
3 BRZEZIŃSKA Aleksandra 91 MKL Toruń 9:20.80
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 (Toruń)
1 NIEWIEDZIAŁ Barbara 81 LUKS MGOKSiR Korfantów 9:23.94
2 GIZA Karolina 89 TS Wieliczanka Wieliczka 9:29.51
3 BRZEZIŃSKA Aleksandra 91 MKL Toruń 9:31.07
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.13001394271851 s.