63. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 16-17 lutego 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Refresh OFF
Last Changes: 2019-02-17 17:16:49
K3000 1 1 0
Info: BEFORE LIVE FINISHED

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DAY 1
2019-02-16
DAY 2
2019-02-17
MEDAL
TABLE
MEDAL
TABLE

11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:20  200 m K  [el]
11:50  200 m M  [el]
12:10  Tyczka M (7bój) 
12:25  3000 m ch K  [s]
12:45  5000 m ch M  [s]
16:10  W dal K 
16:20  Wzwyż K 
16:35  Tyczka M 
17:03  3000 m K  [s]
17:20  3000 m M  [s]
17:30  W dal M 
17:38  400 m K  [F]
17:45  400 m M  [F]
17:53  1000 m M (7bój)  [s]
18:00  7-bój M 
18:08  200 m K  [F]
18:15  200 m M  [F]
18:25  60 m pł M  [el]
18:35  Kula M 
18:42  4x200 m K  [s]
19:00  4x200 m M  [s]
19:18  800 m K  [F]
19:25  800 m M  [F]
19:35  60 m pł M  [F]
19:46  4x400 m Mix  [s]
EVENT RECORDS
8:16.60i GENZEBE Dibaba ETH Stockholm (SWE) 2014-02-06
RE 8:27.86i SHOBUKHOVA Liliya ROM Moscow (RUS) 2006-02-17
RE 8:16.60i DIBABA Genzebe ETH Stockholm (SWE) 2014-02-06
RE 8:26.41i* MUIR Laura GBR Karlsruhe (GER) 2017-02-04
RP 8:38.21 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Stuttgart (GER) 2007-02-03
RP (U20) 9:06.27 ENNAOUI Sofia LKS Lubusz Słubice Stockholm (SWE) 2014-02-06
Min. HME 9:02.00 Glasgow (GBR) 2019-03-01
 
 Bieg 1

Last Changes: 2019-02-17 17:16:49
3000 m K - Bieg 1 START: 2019-02-17 17:03 STARTED: 17:03:03
  PhotoFinish
Pos Lane Bib Foto Athlete Date Of Birth Club/Country Mark
1 9 372
PLIŚ Renata 85-02-05 MKL Maraton Świnoujście (ZP) 9:05.98
2 3 251
GOSK Anna 90-03-31 KS Podlasie Białystok (PD) 9:19.05
3 8 72
BRZEZIŃSKA Aleksandra 91-07-30 MKL Toruń (KP) 9:20.80 PB
4 1 293
TOPKA Beata 99-01-20 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 9:29.13
5 6 323
KRAWCZYK Magdalena 92-10-24 GKS Piast Gliwice (SL) 9:30.56 PB
6 7 258
KORYTKOWSKA Justyna 86-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) 9:33.27 PB
7 5 302
KAPAŁA Patrycja 97-03-26 AZS-AWF Katowice (SL) 9:45.85 PB
8 4 312
SZYJKA Anna 98-10-20 AZS-AWF Katowice (SL) 9:54.18 PB
9 2 96
MISJAN Malwina 96-06-27 KS Team Baryła Gorzów (LB) 10:15.77
10 194
BRONIATOWSKA Katarzyna 90-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        0.04111385345459 s.