66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-05 17:15:26
K1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:16  60 m pł K (5bój)  [s]
10:35  W dal M (7bój) 
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój) 
11:13  400 m K  [el]
11:50  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój) 
12:10  800 m M  [el]
13:00  Kula K (5bój) 
13:00  Wzwyż M (7bój) 
13:55  W dal K (5bój) 
14:38  Ceremonia otwarcia 
14:50  Wzwyż M 
14:53  Trójskok K 
15:00  Tyczka K 
15:05  60 m pł K  [el]
16:07  60 m pł K  [F]
16:18  60 m M  [el]
16:35  Trójskok M 
16:38  60 m K  [el]
16:50  Kula K 
17:00  1500 m K  [s]
17:18  800 m K (5bój)  [s]
17:20  5-bój K 
17:26  60 m M  [F]
17:37  1500 m M  [s]
17:51  60 m K  [F]
REKORDY
3:53.09 TSEGAY Gudaf ETH Liévin (FRA) 2021-02-09
RE 3:57.91 AREGAWI Abeba SWE Stockholm (SWE) 2014-02-06
RP 4:03.58 CHOJECKA Lidia Pogoń Siedlce Birmigham (GBR) 2003-02-21
RP (U23) 4:05.86 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Maebashi (JPN) 1999-03-06
RP (U20) 4:16.63 ENNAOUI Sofia LKS Subusz Słubice Mondeville (FRA) 2014-02-01
Min. HMŚ 4:09.00 Belgrad (SRB) 2022-03-18
 
 Bieg 1  Bieg 2  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-03-05 17:15:26
1500 m K - Bieg 1 Planowany START: 2022-03-05 17:00 WYSTARTOWANO: 16:59:21 DEKORACJA 18:00
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 9 357
CICHOCKA Angelika 88-03-15 SKLA Sopot (PM) 4:20.12 1
2 8 435
GALANT Martyna 95-01-26 OŚ AZS Poznań (WP) 4:20.92 2
3 7 405
MEGGER Eliza 99-08-29 LKS Pszczyna (SL) 4:21.22 3
4 6 347
LIZAKOWSKA Weronika 98-11-02 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 4:21.72 4
5 3 222
PŁOCIŃSKA Aleksandra 99-10-05 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:23.09 5
6 5 144
KRÓLIK Kinga 99-09-26 UKS Azymut Pabianice (LD) 4:24.42 6
7 4 54
KAZIMIERSKA Klaudia 01-09-03 LKS Vectra Włocławek (KP) 4:26.97 U23(1) 7
8 2 96
BARANOWSKA Mariola 93-11-16 MKS Żak Biała Podlaska (LU) 4:30.37 8
9 1 356
ŁAWRUKAJTIS Anna 01-08-02 RKS Rumia (PM) 4:40.88 U23(7) 15
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 TOPKA Beata 99 ULKS Talex Borzytuchom 4:24.14
2 CHRYCZYK Katarzyna 95 KS AZS AWF Kraków 4:25.05
3 PŁOCIŃSKA Aleksandra 99 SRS Kondycja Piaseczno 4:35.76
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 GALANT Martyna 95 OŚ AZS Poznań 4:24.04
2 KAZIMIERSKA Klaudia 01 LKS Vectra Włocławek 4:24.33
3 MEGGER Eliza 99 LKS Pszczyna 4:24.53
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.1369131 s. | Mem: 1.25 megabytes