65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-20 21:53:27
K1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m M (7bój)  [s]
11:25  60 m pł K (5bój)  [s]
11:55  W dal M (7bój) 
12:00  400 m M  [el]
12:05  Wzwyż K (5bój) 
12:25  400 m K  [el]
13:15  Kula M (7bój) 
14:25  Kula K (5bój) 
14:40  Wzwyż M (7bój) 
15:35  W dal K (5bój) 
17:40  Ceremonia otwarcia 
17:50  Trójskok K 
18:10  60 m pł K  [el]
18:25  Tyczka K 
18:30  60 m M  [el]
19:25  60 m pł K  [F]
19:35  60 m M  [F]
19:50  60 m K  [el]
20:05  Wzwyż M 
20:10  Trójskok M 
20:15  800 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:35  Kula K 
20:55  800 m K (5bój)  [s]
21:00  5-bój K 
21:05  60 m K  [F]
21:20  1500 m K  [s]
21:35  1500 m M  [s]
REKORDY
3:55.17 DIBABA Genzebe ETH Karlsruhe (GER) 2014-02-01
3:53.09* TSEGAY Gudaf ETH Liévin (FRA) 2021-02-09
RE 3:57.91 AREGAWI Abeba SWE Stockholm (SWE) 2014-02-06
RP 4:03.58 CHOJECKA Lidia POGOŃ Siedlce Birmigham (GBR) 2003-02-21
RP (U23) 4:05.86 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Maebashi (JPN) 1999-03-06
RP (U20) 4:16.63 ENNAOUI Sofia LKS Subusz Słubice Mondeville (FRA) 2014-02-01
Min. HME 4:12.00 Toruń 2021-03-04
 
 Bieg 1  Ranking

Data aktualizacji: 2021-02-20 21:53:27
1500 m K - Bieg 1 Planowany START: 2021-02-20 21:20 WYSTARTOWANO: 21:19:31 DEKORACJA 22:10
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 14 457 GALANT Martyna 95-01-26 OŚ AZS Poznań (WP) 4:24.04 1
2 13 58 KAZIMIERSKA Klaudia 01-09-03 LKS Vectra Włocławek (KP) 4:24.33 U23 (1) 2
3 2 421 MEGGER Eliza 99-08-29 LKS Pszczyna (SL) 4:24.53 U23 (2) 3
4 10 357 LIZAKOWSKA Weronika 98-11-02 KUKS Remus Kościerzyna (PM) 4:24.94 4
5 11 255 BRONIATOWSKA Katarzyna 90-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:25.83 5
6 12 236 PŁOCIŃSKA Aleksandra 99-10-05 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:27.39 U23 (3) 6
7 3 256 CHRYCZYK Katarzyna 95-05-30 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:29.41 7
8 7 342 MICHALAK Sandra 87-04-01 KS Prefbet-Sonarol (PD) 4:30.63 SB 8
9 6 500 SARNECKA Oliwia 01-12-20 MKL Szczecin (ZP) 4:33.00 U23 (4) 9
10 5 431 PYKA Milena 00-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec (SL) 4:33.89 PB U23 (5) 10
11 8 468 WAWRZYNIAK Oliwia 02-07-15 OŚ AZS Poznań (WP) 4:37.47 11
12 4 214 BUTLER Katarzyna 01-01-17 LKS Maków Mazowiecki (MZ) 4:38.65 U23 (6) 12
13 9 459 HOFMAN Maria 99-07-03 OŚ AZS Poznań (WP) 4:41.14 U23 (7) 13
1 208 ŻULIŃSKA Kamila 05-03-20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki (MZ) DNS
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 ENNAOUI Sofia 95 AZS UMCS Lublin 4:15.62
2 TOPKA Beata 99 ULKS Talex Borzytuchom 4:21.80
3 BRONIATOWSKA Katarzyna 90 KS AZS AWF Kraków 4:21.98
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 TOPKA Beata 99 ULKS Talex Borzytuchom 4:24.14
2 CHRYCZYK Katarzyna 95 KS AZS AWF Kraków 4:25.05
3 PŁOCIŃSKA Aleksandra 99 SRS Kondycja Piaseczno 4:35.76
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.040205955505371 s.