64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 29 lutego - 1 marca 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-29 19:22:41
K1500 1 1 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2020-02-29
DZIEŃ 2
2020-03-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł K (5bój)  [s]
11:20  60 m M (7bój)  [s]
11:40  Wzwyż K (5bój) 
11:45  400 m K  [el]
12:00  W dal M (7bój) 
12:05  400 m M  [el]
12:30  3000 m ch K  [s]
12:55  5000 m ch M  [s]
13:00  Kula M (7bój) 
13:50  Kula K (5bój) 
14:00  Wzwyż M (7bój) 
15:05  W dal K (5bój) 
17:30  Ceremonia otwarcia 
17:55  Trójskok M 
18:00  60 m pł K  [el]
18:20  800 m K  [el]
18:45  1500 m K  [s]
18:50  Kula K 
19:00  60 m pł K  [F]
19:10  Tyczka K 
19:35  1500 m M  [s]
19:55  60 m M  [el]
20:05  Trójskok K 
20:10  Wzwyż M 
20:15  60 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:50  800 m K (5bój)  [s]
20:55  5-bój K  [Podsumowanie]
21:00  60 m M  [F]
21:10  60 m K  [F]
REKORDY
3:55.17 DIBABA Genzebe ETH Karlsruhe (GER) 2014-02-01
RE 3:57.91 AREGAWI Abeba SWE Stockholm (SWE) 2014-02-06
RE (U20) 4:08.38 KLOSTERHALFEN Konstanze GER Karlsruhe (GER) 2016-02-06
RP 4:03.58 CHOJECKA Lidia POGOŃ Siedlce Birmigham (GBR) 2003-02-21
RP (U23) 4:05.86 CHOJECKA Lidia WLKS Siedlce Maebashi (JPN) 1999-03-06
RP (U20) 4:16.63 ENNAOUI Sofia LKS Subusz Słubice Mondeville (FRA) 2014-02-01
 
 Bieg 1

Data aktualizacji: 2020-02-29 19:22:41
1500 m K - Bieg 1 Planowany START: 2020-02-29 18:45 WYSTARTOWANO: 18:46:12 DEKORACJA 19:40
  PhotoFinish
msc tor nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 4 239
TOPKA Beata 99-01-20 ULKS Talex Borzytuchom (PM) 4:24.14 U23(1)
2 1 157
CHRYCZYK Katarzyna 95-05-30 KS AZS AWF Kraków (MA) 4:25.05
3 6 141
PŁOCIŃSKA Aleksandra 99-10-05 SRS Kondycja Piaseczno (MZ) 4:35.76 PB U23(2)
4 5 255
SZYJKA Anna 98-10-20 AZS-AWF Katowice (SL) 4:38.15 U23(3)
2 235
CICHOCKA Angelika 88-03-15 SKLA Sopot (PM) DQ 163.3(b)
3 156
BRONIATOWSKA Katarzyna 90-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) DNF
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 ENNAOUI Sofia 95 AZS UMCS Lublin 4:15.62
2 TOPKA Beata 99 ULKS Talex Borzytuchom 4:21.80
3 BRONIATOWSKA Katarzyna 90 KS AZS AWF Kraków 4:21.98
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 (Toruń)
1 ENNAOUI Sofia 95 MKL Szczecin 4:12.34
2 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 92 KS Podlasie Białystok 4:26.60
3 GIZA Karolina 89 TS Wieliczanka Wieliczka 4:28.23
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.060322046279907 s.