66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-06 17:21:42
M400 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:16  60 m pł K (5bój)  [s]
10:35  W dal M (7bój) 
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój) 
11:13  400 m K  [el]
11:50  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój) 
12:10  800 m M  [el]
13:00  Kula K (5bój) 
13:00  Wzwyż M (7bój) 
13:55  W dal K (5bój) 
14:38  Ceremonia otwarcia 
14:50  Wzwyż M 
14:53  Trójskok K 
15:00  Tyczka K 
15:05  60 m pł K  [el]
16:07  60 m pł K  [F]
16:18  60 m M  [el]
16:35  Trójskok M 
16:38  60 m K  [el]
16:50  Kula K 
17:00  1500 m K  [s]
17:18  800 m K (5bój)  [s]
17:20  5-bój K 
17:26  60 m M  [F]
17:37  1500 m M  [s]
17:51  60 m K  [F]
REKORDY
44.57 CLEMENT Kerron USA Fayetteville (USA) 2005-03-12
RE 45.05 SCHÖNLEBE Thomas GDR Sindelfingen (GER) 1988-02-05
RE 45.05 WARHOLM Karsten NOR Glasgow (GBR) 2019-03-02
RP 45.39 PLAWGO Marek Warszawianka Warszawa Wieden (AUT) 2003-03-02
RP (U23) 45.39 PLAWGO Marek Warszawianka Warszawa Wiedeń (AUT) 2002-03-03
RP (U20) 47.26 ZIMNY Tymoteusz MKS Baszta Szamotuły Toruń 2017-02-12
Min. HMŚ 46.50 Belgrad (SRB) 2022-03-18
Kwalifikacje: 1 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-03-05 15:55:36
400 m M Planowany START: 2022-03-05 10:45 WYSTARTOWANO: 10:47:05
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 5 1 114
DUSZYŃSKI Kajetan 95-05-12 AZS Łódź (LD) 46.88 0.175 Q 1
2 6 1 388
MAJEWSKI Jacek 00-04-28 AZS-AWF Katowice (SL) 47.33 0.136 q PB U23 3
3 3 1 433
BUZAŁA Mikołaj 98-04-17 OŚ AZS Poznań (WP) 48.41 0.172 SB 12
4 4 1 350
RĘKAWEK Modest 02-10-17 LKS Jantar Ustka (PM) 50.35 0.175 U23(8) 15

1 6 2 143
RZEŹNICZAK Mateusz 98-07-23 RKS Łódź (LD) 47.66 0.235 Q 4
2 4 2 104
SOŁTYSIAK Bartosz 01-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 48.32 0.190 U23(5) 11
3 3 2 235
KIDOŃ Piotr 00-02-22 KS AZS AWF Kraków (MA) 48.98 0.195 U23(7) 14
5 2 291
BUCK Dawid 99-11-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) DQ 0.153 TR 17.3.1

1 5 3 441
ZIMNY Tymoteusz 98-03-14 OŚ AZS Poznań (WP) 47.24 0.175 Q PB 2
2 4 3 389
PAŹDZIERZ Adam 00-09-11 AZS-AWF Katowice (SL) 47.93 (925) 0.252 q PB U23 6
3 3 3 146
SZCZEPANIAK Jakub 03-01-29 UMLKS START Wieruszów (LD) 48.12 0.160 9
4 6 3 105
SOŁTYSIAK Daniel 01-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 48.31 0.234 PB U23(4) 10

1 3 4 156
DZIUBA Szymon 99-10-20 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 47.93 (921) 0.150 Q PB 5
2 5 4 411
GRZEGORZEWICZ Patryk 02-05-26 MKS-SMS Victoria Racibórz (SL) 48.06 (055) 0.195 SB U23(3) 7
2 6 4 311
KLEPACKI Maksymilian 98-11-14 KS Podlasie Białystok (PD) 48.06 (055) 0.242 7
4 4 4 439
WAWRZKOWICZ Jan 01-02-19 OŚ AZS Poznań (WP) 48.89 0.217 U23(6) 13
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 DUSZYŃSKI Kajetan 95 AZS Łódź 47.95
2 MIROSŁAW Cezary 97 AZS UMCS Lublin 48.02
3 ZIMNY Tymoteusz 98 WKS Śląsk Wrocław 48.11
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 ZALEWSKI Karol 93 AZS-AWF Katowice 46.52
2 KOWALUK Dariusz 96 AZS-AWF Warszawa 46.98
3 SUWARA Wiktor 96 AZS-AWF Warszawa 47.00
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.235553 s. | Mem: 1.25 megabytes