66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-05 18:05:09
K60 1 1 2
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:16  60 m pł K (5bój)  [s]
10:35  W dal M (7bój) 
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój) 
11:13  400 m K  [el]
11:50  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój) 
12:10  800 m M  [el]
13:00  Kula K (5bój) 
13:00  Wzwyż M (7bój) 
13:55  W dal K (5bój) 
14:38  Ceremonia otwarcia 
14:50  Wzwyż M 
14:53  Trójskok K 
15:00  Tyczka K 
15:05  60 m pł K  [el]
16:07  60 m pł K  [F]
16:18  60 m M  [el]
16:35  Trójskok M 
16:38  60 m K  [el]
16:50  Kula K 
17:00  1500 m K  [s]
17:18  800 m K (5bój)  [s]
17:20  5-bój K 
17:26  60 m M  [F]
17:37  1500 m M  [s]
17:51  60 m K  [F]
REKORDY
6.92 PRIVALOVA Irina RUS Madrid (ESP) 1993-02-11
RE 6.92 PRIVALOVA Irina RUS Madrid (ESP) 1993-02-11
RP 7.07 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Toruń 2016-02-12
RP 7.00* SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice Łódź 2022-02-11
RP (U23) 7.08 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice Karlsruhe (GER) 2019-02-02
RP (U20) 7.07 SWOBODA Ewa UKS Czwórka Żory Toruń 2016-02-12
Min. HMŚ 7.30 Belgrad (SRB) 2022-03-18
Kwalifikacje: 2 z każdego biegu (Q) + 2 z czasami (q)
 elim 1  elim 2  elim 3  FINAŁ  ZBIORCZA  Ranking

Data aktualizacji: 2022-03-05 17:13:17
60 m K Planowany START: 2022-03-05 16:38 WYSTARTOWANO: 16:37:44
  PhotoFinish
msc tor seria nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf rank
1 6 1 393
SWOBODA Ewa 97-07-26 AZS-AWF Katowice (SL) 7.09 0.141 Q 1
2 4 1 392
STEFANOWICZ Magdalena 00-09-21 AZS-AWF Katowice (SL) 7.35 0.147 Q SB U23 4
3 5 1 8
GĄSIOR Adriana 01-10-20 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.36 0.134 q U23 5
4 7 1 86
ROMASZKO Monika 02-04-13 KS Agros Zamość (LU) 7.65 0.165 U23(9) 14
5 3 1 249
NAGIĘĆ Weronika 02-06-27 KS AZS AWF Kraków (MA) 7.72 (712) 0.212 U23(10) 15

1 6 2 175
SKRZYSZOWSKA Pia 01-04-20 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 7.18 0.132 Q U23 2
2 4 2 172
PALUCH Paulina 98-12-03 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 7.41 0.159 Q 7
3 2 2 13
MIERZYŃSKA Jagoda 98-08-03 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.46 0.138 9
4 5 2 63
BORZEWSKA Zuzanna 01-11-26 MKL Toruń (KP) 7.59 0.215 U23(7) 12
5 3 2 440
ZIMNA Marta 02-02-28 OŚ AZS Poznań (WP) 7.62 0.168 U23(8) 13
6 7 2 241
KULPIŃSKA Anna 99-04-14 KS AZS AWF Kraków (MA) 7.76 0.197 17

1 5 3 44
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 88-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 7.31 0.165 Q 3
2 3 3 99
HOROWSKA Nikola 01-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 7.37 0.114 Q U23 6
3 4 3 253
STRUZIK Alicja 01-06-09 KS AZS AWF Kraków (MA) 7.45 0.137 q U23 8
4 6 3 162
KOŁODZIEJ Ada 95-03-24 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 7.52 0.118 =PB 10
5 2 3 93
JASTRZĄB Izabela 00-02-10 MKS Agros Chełm (LU) 7.56 0.208 U23(6) 11
6 7 3 453
ŁOŚ Lucyna 01-05-02 KL Iskra Białogard (ZP) 7.72 (719) 0.165 SB U23(11) 16
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 88 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 7.29
2 SOKÓLSKA Katarzyna 93 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 7.30
3 CIBA Kamila 95 OŚ AZS Poznań 7.40
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 SWOBODA Ewa 97 AZS-AWF Katowice 7.10
2 ADAMEK Klaudia 99 KS Gwardia Piła 7.34
3 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 88 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 7.35
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.296247 s. | Mem: 1.25 megabytes