66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-06 16:35:52
WM7 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

09:50  60 m pł M (7bój)  [s]
10:15  200 m M  [el]
10:45  200 m K  [el]
11:00  Tyczka M (7bój) 
13:07  Wzwyż K 
13:15  W dal K 
13:37  60 m pł M  [el]
14:00  200 m M  [F]
14:10  200 m K  [F]
14:15  Tyczka M 
14:25  Kula M 
14:35  60 m pł M  [F]
14:50  400 m M  [F]
15:00  400 m K  [F]
15:11  800 m K  [F]
15:18  W dal M 
15:26  800 m M  [F]
15:35  3000 m K  [s]
15:55  3000 m M  [s]
16:23  1000 m M (7bój)  [s]
16:25  7-bój M 
16:35  4x400 m Mix  [s]
16:50  4x200 m K  [s]
17:00  4x200 m M  [s]
REKORDY
6645 EATON Ashton USA Istanbul (TUR) 2012-03-10
RE 6479 MAYER Kevin FRA Beograd (SRB) 2017-03-05
RP 6415 CHMARA Sebastian Zawisza Bydgoszcz Walencja (ESP) 1998-03-01
RP (U23) 5679 LESZCZYŃSKI Maciej Gwardia Warszawa Warszawa 1984-02-26
RP (U23) 5679 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa Toruń 2020-03-01
 

Data aktualizacji: 2022-03-06 16:35:52
7-bój M Planowany START: 2022-03-06 16:25 ZAKOŃCZENIE: 16:31:00 DEKORACJA 17:35
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 2 197
HORBOWICZ Rafał 98-04-01 KS Warszawianka W-wa (MZ) 5675
2 4 293
CHOCHOROWSKI Jacek 96-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 5330
3 8 199
MURIAS Mateusz 02-01-18 KS Warszawianka W-wa (MZ) 4977 U23(1)
4 7 179
TARASIEWICZ Olivier 02-04-15 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 4690 U23(2)
5 9 219
DONACKI Adam 02-02-21 SKS Feniks Siedlce (MZ) 4504 U23(3)
1 200
WIESIOŁEK Paweł 91-08-13 KS Warszawianka W-wa (MZ) DNF
3 330
BARAN Patryk 98-04-22 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) DNF
5 430
JASTRZĘBSKI Kacper 00-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów (WP) DNF U23
6 126
KŁOSIŃSKI Szymon 01-06-19 MKLA Łęczyca (LD) DNF U23
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 WIESIOŁEK Paweł 91 KS Warszawianka W-wa 6050
2 HORBOWICZ Rafał 98 KS Warszawianka W-wa 5679
3 CHOCHOROWSKI Jacek 96 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 5391
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 WIESIOŁEK Paweł 91 KS Warszawianka W-wa 6103
2 HORBOWICZ Rafał 98 KS Warszawianka W-wa 5647
3 CHOCHOROWSKI Jacek 96 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 5536
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.1729949 s. | Mem: 1.25 megabytes