65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-21 15:25:51
WK5 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m M (7bój)  [s]
11:25  60 m pł K (5bój)  [s]
11:55  W dal M (7bój) 
12:00  400 m M  [el]
12:05  Wzwyż K (5bój) 
12:25  400 m K  [el]
13:15  Kula M (7bój) 
14:25  Kula K (5bój) 
14:40  Wzwyż M (7bój) 
15:35  W dal K (5bój) 
17:40  Ceremonia otwarcia 
17:50  Trójskok K 
18:10  60 m pł K  [el]
18:25  Tyczka K 
18:30  60 m M  [el]
19:25  60 m pł K  [F]
19:35  60 m M  [F]
19:50  60 m K  [el]
20:05  Wzwyż M 
20:10  Trójskok M 
20:15  800 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:35  Kula K 
20:55  800 m K (5bój)  [s]
21:00  5-bój K 
21:05  60 m K  [F]
21:20  1500 m K  [s]
21:35  1500 m M  [s]
REKORDY
5013 DOBRYNSKA Nataliya UKR Istanbul (TUR) 2012-03-09
RE 5013 DOBRYNSKA Natallia UKR Istanbul (TUR) 2012-03-09
RP 4808 WŁODARCZYK Urszula AZS-AWF Wrocław Valencia (ESP) 1998-02-27
RP (U23) 4537 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk Spała 2008-02-16
RP (U20) 4385 SUŁEK Adrianna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Toruń 2018-02-17
 

Data aktualizacji: 2021-02-21 15:25:51
5-bój K Planowany START: 2021-02-20 21:00 ZAKOŃCZENIE: 21:19:00 DEKORACJA 21:30
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 8 374 LIGARSKA Paulina 96-04-09 SKLA Sopot (PM) 4353
2 4 192 SŁOCKA Julia 01-02-18 AZS-AWF Warszawa (MZ) 4076 PB U23 (1)
3 2 502 BIELSKA Edyta 01-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) 3902 PB U23 (2)
4 7 109 SURA Kornelia 02-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) 3709
5 6 212 KRAWCZYK Aleksandra 03-04-28 KS Warszawianka W-wa (MZ) 3683 PB
6 9 49 SUŁEK Adrianna 99-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 3614 U23 (3)
7 1 348 ADAMCZYK Patrycja 99-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) 3528 U23 (4)
8 5 19 SKÓRZEWSKA Patrycja 96-06-15 KS AZS AWF Wrocław (DS) 3528
9 3 378 ZAPORA Blanka 01-11-02 SKLA Sopot (PM) 3202 U23 (5)
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 SUŁEK Adrianna 99 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4357
2 LIGARSKA Paulina 96 SKLA Sopot 4285
3 SKÓRZEWSKA Patrycja 96 KS AZS AWF Wrocław 4138
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 LIGARSKA Paulina 96 SKLA Sopot 4353
2 SKÓRZEWSKA Patrycja 96 KS AZS AWF Wrocław 4061
3 MIKOŁAJCZYK Izabela 90 KS Warszawianka W-wa 4042
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0547321 s. | Mem: 1.25 megabytes