65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-21 19:24:47
Mwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:25  200 m M  [el]
11:50  200 m K  [el]
12:20  5000 m ch M  [s]
12:35  Tyczka M (7bój) 
12:50  3000 m ch K  [s]
15:50  60 m pł M  [el]
16:00  Kula M 
16:10  W dal K 
16:15  200 m M  [F]
16:25  200 m K  [F]
16:30  Tyczka M 
16:35  400 m M  [F]
16:45  400 m K  [F]
17:00  60 m pł M  [F]
17:20  3000 m K  [s]
17:35  Wzwyż K 
17:50  4x200 m K  [s]
18:05  4x200 m M  [s]
18:10  W dal M 
18:25  800 m K  [F]
18:35  800 m M  [F]
18:50  3000 m M  [s]
19:24  1000 m M (7bój)  [s]
19:30  7-bój M 
19:33  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
8.79 LEWIS Carl USA New York (USA) 1984-01-27
RE 8.71 BAYER Sebastian GER Turin (ITA) 2009-03-08
RP 8.18i STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Turyn (ITA) 2009-03-08
RP 8.18i STRZAŁKOWSKI Adrian MKS Aleksandrów Łódzki Sopot 2014-03-08
RP (U23) 8.01 STARZAK Marcin AZS Kraków Chemnitz (GER) 2007-02-23
RP (U20) 8.01 STARZAK Marcin WAWEL Kraków Brzeszcze 2004-01-10
Min. HME 8.05 Toruń 2021-03-04
 

Data aktualizacji: 2021-02-21 19:24:47
W dal M Planowany START: 2021-02-21 18:10 ZAKOŃCZENIE: 19:17:00 DEKORACJA 20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 6 296 RÓŻAŃSKI Mateusz 98-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 7.28
7.40
x
7.47
7.52
7.68
7.68
SB
2 11 9 JOPEK Mateusz 96-02-14 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.50
7.51
7.35
7.54
7.59
7.64
7.64
PB
3 9 391 JASZCZUK Tomasz 92-03-09 AZS-AWF Katowice (SL) 7.46
7.41
7.34
7.51
7.31
7.49
7.51
SB
4 2 101 TARKOWSKI Piotr 99-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 7.48
7.26
r



7.48
SB U23
5 7 69 BRZEZIŃSKI Adrian 98-08-24 MKL Toruń (KP) 7.23
7.06
7.20
7.17
4.34
7.38
7.38
PB
6 5 438 TOMASIAK Krzysztof 90-04-03 UKS Junior Kamesznica (SL) 7.29
x
7.32
7.29
x
7.30
7.32
7 8 54 KALINOWSKI Michał 93-08-31 GKS Olimpia Grudziądz (KP) 7.00
7.15
7.07
x
x
6.99
7.15
SB
8 3 116 KRAWCZYK Kacper 01-04-05 AZS Łódź (LD) 7.07
x
7.05
6.82
x
x
7.07
U23
9 4 99 CZARNOCKI Damian 00-06-23 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 6.66
6.78
6.97



6.97
U23
10 1 365 UWIJAŁA Krzysztof 90-11-27 MKS Sambor Tczew (PM) 6.75
6.80
6.74



6.80
11 10 304 BASAŁYGO Paweł 95-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) x
x
6.80



6.80
12 225 KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL Optima Radom (MZ)





DNS
U23
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 JASZCZUK Tomasz 92 AZS-AWF Katowice 7.93
2 RÓŻAŃSKI Mateusz 98 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.77
3 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.73
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 RÓŻAŃSKI Mateusz 98 KU AZS PWSZ w Tarnowie 7.80
2 TARKOWSKI Piotr 99 KS AZS-AWF Biała Podlaska 7.77
3 KAŃSKI Norbert 98 AZS-AWFiS Gdańsk 7.70
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0507941 s. | Mem: 1.25 megabytes