63. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 16-17 lutego 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Refresh OFF
Last Changes: 2019-02-17 19:02:53
Mwd 0 3 0
Info: BEFORE LIVE FINISHED

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DAY 1
2019-02-16
DAY 2
2019-02-17
MEDAL
TABLE
MEDAL
TABLE

11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:20  200 m K  [el]
11:50  200 m M  [el]
12:10  Tyczka M (7bój) 
12:25  3000 m ch K  [s]
12:45  5000 m ch M  [s]
16:10  W dal K 
16:20  Wzwyż K 
16:35  Tyczka M 
17:03  3000 m K  [s]
17:20  3000 m M  [s]
17:30  W dal M 
17:38  400 m K  [F]
17:45  400 m M  [F]
17:53  1000 m M (7bój)  [s]
18:00  7-bój M 
18:08  200 m K  [F]
18:15  200 m M  [F]
18:25  60 m pł M  [el]
18:35  Kula M 
18:42  4x200 m K  [s]
19:00  4x200 m M  [s]
19:18  800 m K  [F]
19:25  800 m M  [F]
19:35  60 m pł M  [F]
19:46  4x400 m Mix  [s]
EVENT RECORDS
8.79i LEWIS Carl USA New York (USA) 1984-01-27
RE 8.71i BAYER Sebastian GER Turin (ITA) 2009-03-08
RP 8.18i STARZAK Marcin AZS-AWF Kraków Turyn (ITA) 2009-03-08
RP 8.18i STRZAŁKOWSKI Adrian MKS Aleksandrów Łódzki Sopot 2014-03-08
RP (U20) 8.01 STARZAK Marcin WAWEL Kraków Brzeszcze 2004-01-10
RP (U18) 7.36 JASZCZUK Tomasz MKS Pogoń Siedlce Spała 2009-02-02
Min. HME 7.95 Glasgow (GBR) 2019-03-01
 
 FINAŁ

Last Changes: 2019-02-17 19:02:53
W dal M - FINAŁ START: 2019-02-17 17:30 END: 18:49:00
Pos Order Bib Foto Athlete Date Of Birth Club/Country I II III IV V VI Mark
1 6 298
JASZCZUK Tomasz 92-03-09 AZS-AWF Katowice (SL) 7.93
7.91
7.67
7.81
-
7.91
7.93 SB
2 1 218
RÓŻAŃSKI Mateusz 98-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie (MA) 7.34
x
7.36
x
7.77
x
7.77
3 3 94
TARKOWSKI Piotr 99-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 7.31
7.60
7.68
7.60
x
7.73
7.73 PB
4 4 120
KUCH Andrzej 91-10-27 UMLKS START Wieruszów (LD) 7.15
7.48
x
7.63
x
x
7.63 PB
5 2 226
BASAŁYGO Paweł 95-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 7.30
7.22
x
6.95
7.46
7.36
7.46 PB
6 5 5
JOPEK Mateusz 96-02-14 KS AZS AWF Wrocław (DS) 7.21
7.28
7.25
7.40
7.23
7.29
7.40
7 7 247
CHOJNOWSKI Bartosz 97-03-17 KS Podlasie Białystok (PD) 7.19
x
7.30
7.28
7.27
7.13
7.30 PB
8 8 142
SULWIRSKI Rafał 96-07-16 AZS-AWF Warszawa (MZ) 6.55
6.71
6.57
x
6.66
6.48
6.71

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        0.039960145950317 s.