66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-05 16:40:56
Mw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:16  60 m pł K (5bój)  [s]
10:35  W dal M (7bój) 
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój) 
11:13  400 m K  [el]
11:50  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój) 
12:10  800 m M  [el]
13:00  Kula K (5bój) 
13:00  Wzwyż M (7bój) 
13:55  W dal K (5bój) 
14:38  Ceremonia otwarcia 
14:50  Wzwyż M 
14:53  Trójskok K 
15:00  Tyczka K 
15:05  60 m pł K  [el]
16:07  60 m pł K  [F]
16:18  60 m M  [el]
16:35  Trójskok M 
16:38  60 m K  [el]
16:50  Kula K 
17:00  1500 m K  [s]
17:18  800 m K (5bój)  [s]
17:20  5-bój K 
17:26  60 m M  [F]
17:37  1500 m M  [s]
17:51  60 m K  [F]
REKORDY
2.43 SOTOMAYOR Javier CUB Budapest (HUN) 1989-03-04
RE 2.42 TRAENHARDT Carlo FRG Berlin (GER) 1988-02-26
RP 2.37 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Sulingen (GER) 1991-02-03
RP (U23) 2.37 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Sulingen (GER) 1991-02-03
RP (U20) 2.27 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Łódź 1988-01-16
Min. HMŚ 2.34 Belgrad (SRB) 2022-03-18
 

Data aktualizacji: 2022-03-05 16:40:56
Wzwyż M Planowany START: 2022-03-05 14:50 ZAKOŃCZENIE: 16:14:00 DEKORACJA 17:30
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.90 1.95 2.00 2.04 2.08 2.12 2.16 2.19 2.22 2.26 2.30 wynik inf
1 9 69
KOBIELSKI Norbert 97-01-28 MKS Inowrocław (KP) - - - - o o o o o o xxx 2.26 SB
2 3 41
KOŁODZIEJSKI Mateusz 02-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - xo o o o o xxx 2.19 U23(1)
3 1 46
WIŚNIEWSKI Gracjan 01-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o o o o xxx 2.08 U23(2)
4 10 313
MOSZCZYŃSKI Sebastian 03-09-25 KS Podlasie Białystok (PD) - - o - xxo xxx 2.08
5 6 37
GLAZIK Maksymilian 01-10-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o xo o xxx 2.04 U23(3)
6 8 327
NIELUB Jakub 03-09-09 AML Słupsk (PM) - o o xo xxx 2.04
7 2 32
KUCHCZYŃSKI Jakub 02-09-05 BKS Bydgoszcz (KP) o o o xxx 2.00 =PB U23(4)
8 11 52
SIDYA Cezar 04-04-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - xxo o xxx 2.00
9 5 390
RUTOWICZ Przemysław 00-02-02 AZS-AWF Katowice (SL) - o xo xxx 2.00 U23(5)
10 4 238
KOSTKIEWICZ Filip 99-05-14 KS AZS AWF Kraków (MA) o xxo xxx 1.95
7 49
DONAKOWSKI Damian 03-03-23 GKS Olimpia Grudziądz (KP) DNS
12 349
KORDOŃSKI Adrian 99-04-13 LKS Fenix Słupsk (PM) DNS
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 KOBIELSKI Norbert 97 MKS Inowrocław 2.29
2 BEDNAREK Sylwester 89 RKS Łódź 2.26
3 BEDENICZUK Bartłomiej 95 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2.09
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 KOBIELSKI Norbert 97 MKS Inowrocław 2.22
2 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.19
3 WIŚNIEWSKI Gracjan 01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2.12
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.209738 s. | Mem: 1.25 megabytes