65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-20 22:11:50
Mw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m M (7bój)  [s]
11:25  60 m pł K (5bój)  [s]
11:55  W dal M (7bój) 
12:00  400 m M  [el]
12:05  Wzwyż K (5bój) 
12:25  400 m K  [el]
13:15  Kula M (7bój) 
14:25  Kula K (5bój) 
14:40  Wzwyż M (7bój) 
15:35  W dal K (5bój) 
17:40  Ceremonia otwarcia 
17:50  Trójskok K 
18:10  60 m pł K  [el]
18:25  Tyczka K 
18:30  60 m M  [el]
19:25  60 m pł K  [F]
19:35  60 m M  [F]
19:50  60 m K  [el]
20:05  Wzwyż M 
20:10  Trójskok M 
20:15  800 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:35  Kula K 
20:55  800 m K (5bój)  [s]
21:00  5-bój K 
21:05  60 m K  [F]
21:20  1500 m K  [s]
21:35  1500 m M  [s]
REKORDY
2.43 SOTOMAYOR Javier CUB Budapest (HUN) 1989-03-04
RE 2.42 TRAENHARDT Carlo FRG Berlin (GER) 1988-02-26
RP 2.37i PARTYKA Artur ŁKS Łódź Sulingen (GER) 1991-02-03
RP (U23) 2.37 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Sulingen (GER) 1991-02-03
RP (U20) 2.27 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Łódź 1988-01-16
Min. HME 2.28 Toruń 2021-03-04
 

Data aktualizacji: 2021-02-20 22:11:50
Wzwyż M Planowany START: 2021-02-20 20:05 ZAKOŃCZENIE: 22:04:00 DEKORACJA 22:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.90 1.95 2.00 2.04 2.08 2.12 2.16 2.19 2.22 2.25 2.28 wynik inf
1 11 801 KOBIELSKI Norbert 97-01-28 MKS Inowrocław (KP) - - - o o xo o xo xo - xxx 2.22
2 5 42 KOŁODZIEJSKI Mateusz 02-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - o o xo xo xxo xxo xxx 2.19
3 10 51 WIŚNIEWSKI Gracjan 01-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o o xo o o xxx 2.12 PB U23 (1)
4 12 314 JACHYM Marcin 01-04-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - o o o o xo xxx 2.12 PB U23 (2)
5 7 337 MOSZCZYŃSKI Sebastian 03-09-25 KS Podlasie Białystok (PD) - - o o xo xxx 2.08
6 1 347 NIELUB Jakub 03-09-09 AML Słupsk (PM) o o o o xxx 2.04
7 4 148 PAJĄK Jakub 01-03-18 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) o o xxo o xxx 2.04 SB U23 (3)
8 3 53 DONAKOWSKI Damian 03-03-23 GKS Olimpia Grudziądz (KP) - xo o xxx 2.00
9 13 404 RUTOWICZ Przemysław 00-02-02 AZS-AWF Katowice (SL) o o xo xxx 2.00 =SB U23 (4)
10 8 153 WOLSKI Robert 82-12-08 UKS Błyskawica Domaniewice (LD) o - xxo x- r 2.00
11 2 56 SIDYA Cezar 04-04-24 GKS Olimpia Grudziądz (KP) xo o xxo xxx 2.00
12 6 360 KORDOŃSKI Adrian 99-04-13 LKS Fenix Słupsk (PM) - xxo xxo xxx 2.00 U23 (5)
13 9 264 KOSTKIEWICZ Filip 99-05-14 KS AZS AWF Kraków (MA) xo o xxx 1.95 U23 (6)
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 KOBIELSKI Norbert 97 MKS Inowrocław 2.22
2 BEDNAREK Sylwester 89 RKS Łódź 2.19
3 GRYNIENKO Maciej 98 UKS Orlica Domaniów 2.16
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 KOBIELSKI Norbert 97 MKS Inowrocław 2.29
2 BEDNAREK Sylwester 89 RKS Łódź 2.26
3 BEDENICZUK Bartłomiej 95 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2.09
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.038796186447144 s.