64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 29 lutego - 1 marca 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-03-01 18:18:52
Mw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2020-02-29
DZIEŃ 2
2020-03-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł K (5bój)  [s]
11:20  60 m M (7bój)  [s]
11:40  Wzwyż K (5bój) 
11:45  400 m K  [el]
12:00  W dal M (7bój) 
12:05  400 m M  [el]
12:30  3000 m ch K  [s]
12:55  5000 m ch M  [s]
13:00  Kula M (7bój) 
13:50  Kula K (5bój) 
14:00  Wzwyż M (7bój) 
15:05  W dal K (5bój) 
17:30  Ceremonia otwarcia 
17:55  Trójskok M 
18:00  60 m pł K  [el]
18:20  800 m K  [el]
18:45  1500 m K  [s]
18:50  Kula K 
19:00  60 m pł K  [F]
19:10  Tyczka K 
19:35  1500 m M  [s]
19:55  60 m M  [el]
20:05  Trójskok K 
20:10  Wzwyż M 
20:15  60 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:50  800 m K (5bój)  [s]
20:55  5-bój K  [Podsumowanie]
21:00  60 m M  [F]
21:10  60 m K  [F]
REKORDY
2.43 SOTOMAYOR Javier CUB Budapest (HUN) 1989-03-04
RE 2.42 TRAENHARDT Carlo FRG Berlin (GER) 1988-02-26
RE (U20) 2.28 DMITRIK Aleksey RUS Samara (RUS) 2003-01-26
RP 2.37i PARTYKA Artur ŁKS Łódź Sulingen (GER) 1991-02-03
RP (U23) 2.37 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Sulingen (GER) 1991-02-03
RP (U23) 2.37 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Sewilla (ESP) 1991-03-10
RP (U20) 2.27 PARTYKA Artur ŁKS Łódź Łódź 1988-01-16
 

Data aktualizacji: 2020-03-01 18:18:52
Wzwyż M Planowany START: 2020-02-29 20:10 ZAKOŃCZENIE: 21:35:00 DEKORACJA 21:30
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.91 1.96 2.01 2.05 2.09 2.13 2.17 2.20 2.23 2.26 2.29 2.31 wynik inf
1 2 51
KOBIELSKI Norbert 97-01-28 MKS Inowrocław (KP) - - - - o o - o o xxo o xxx 2.29 PB
2 6 90
BEDNAREK Sylwester 89-04-28 RKS Łódź (LD) - - - - o o - o o o x- xx 2.26
3 3 69
BEDENICZUK Bartłomiej 95-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) - xo o o xxo xxx 2.09
4 1 185
BUJAK Jakub 00-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) o o o xo xxx 2.05 SB U23(1)
5 8 228
KORDOŃSKI Adrian 99-04-13 LKS Fenix Słupsk (PM) - xo o xo xxx 2.05 U23(2)
6 7 78
KOWALSKI Dominik 00-07-30 ZLKL Zielona Góra (LB) o o o xxx 2.01 SB U23(3)
7 4 210
MOSKAL Jakub 98-03-12 KS Podlasie Białystok (PD) - o xo xxx 2.01 U23(4)
8 5 162
KOSTKIEWICZ Filip 99-05-14 KS AZS AWF Kraków (MA) o xxo xxx 1.96 U23(5)
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 KOBIELSKI Norbert 97 MKS Inowrocław 2.22
2 BEDNAREK Sylwester 89 RKS Łódź 2.19
3 GRYNIENKO Maciej 98 UKS Orlica Domaniów 2.16
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 (Toruń)
1 BEDNAREK Sylwester 89 RKS Łódź 2.25
2 KOBIELSKI Norbert 97 MKS Inowrocław 2.25
3 GRYNIENKO Maciej 98 UKS Orlica Domaniów 2.19
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.28485488891602 s.