68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-17 21:26:28
Mtrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż WzwyżPK W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:15  60 m pł K (5bój)  [s]
10:40  W dal M (7bój)  [Gr. A]
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój)  [Gr. A]
11:20  400 m K  [el]
11:55  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój)  [Gr. A]
12:20  800 m M  [el]
13:30  Wzwyż M (7bój)  [Gr. A]
13:35  Kula K (5bój)  [Gr. A]
17:15  W dal K (5bój)  [Gr. A]
18:15  Ceremonia otwarcia 
18:25  Trójskok K 
18:29  800 m K (5bój)  [s]
18:40  Pięciobój K 
18:45  Kula K 
18:53  60 m M  [el]
19:10  Tyczka K 
19:20  60 m pł K  [el]
19:45  1500 m K  [s]
20:13  60 m M  [F]
20:20  Trójskok M 
20:25  60 m pł K  [F]
20:35  Kula M 
20:45  60 m K  [el]
21:20  1500 m M  [s]
21:50  60 m K  [F]
REKORDY
18.29 EDWARDS Jonathan GBR Göteborg (SWE) - S 1995-08-07
RE 17.92 TAMGHO Teddy FRA Paris (FRA) 2011-03-06
RP 17.03 JOACHIMOWSKI Michał Budowlani Bydgoszcz Göteborg (SWE) 1974-03-09
RP (U23) 16.53 JOACHIMOWSKI Michał Budowlani Bydgoszcz Warszawa 1972-02-27
RP (U20) 15.95 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki Toruń 2017-02-12
RP (U18) 15.00 TYMA Kamil BKS Bydgoszcz Spała 2008-01-26
 

Data aktualizacji: 2024-02-17 21:26:28 OFICJALNE
Trójskok M Planowany START: 2024-02-17 20:20 ZAKOŃCZENIE: 21:21:00 DEKORACJA 21:58
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 7 221
KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL Optima Radom (MZ) x
15.61
x
x
x
x
15.61
PB
2 6 289
GALIK Wojciech 02-04-10 WKS Wawel Kraków (MA) 15.59
13.96
15.49
15.45
14.84
x
15.59
PB U23(1)
3 2 113
BRACKI Jakub 03-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 14.80
14.90
15.33
15.10
14.87
15.33
15.33
U23(2)
4 11 343
WZIĄTEK Szymon 07-03-26 AML Słupsk (PM) 14.69
14.84
x
14.56
x
14.69
14.84
PB
5 1 62
RUDNIK Kacper 01-03-24 MKL Toruń (KP) 14.24
14.66
14.43
x
14.70
14.72
14.72
6 5 320
RÓG Jakub 04-08-22 LKS Stal Mielec (PK) 14.45
14.65
x
x
x
x
14.65
PB U23(3)
7 10 278
SZUMIEC Michał 01-02-09 KS AZS AWF Kraków (MA) 14.11
x
x
14.48
x
x
14.48
SB
8 3 180
SOBORA Łukasz 78-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa (MZ) 14.02
x
13.81
14.01
13.85
13.62
14.02
9 12 218
JEDYNAK Kacper 04-10-08 RLTL Optima Radom (MZ) x
13.76
13.51



13.76
SB U23(4)
4 146
GLAZIK Maksymilian 01-10-01 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x
x
x



NM
8 31
ŚWIDERSKI Adrian 86-09-27 WKS Śląsk Wrocław (DS)





DNS
9 116
GABRYSIAK Szymon 03-03-14 MUKS Park Zduńska Wola (LD)





DNS
U23
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław 15.88
2 KULMACZEWSKI Jan 95 KS AZS AWF Warszawa 15.45
3 KRZEMIŃSKI Dawid 00 RLTL Optima Radom 15.32
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław 15.88
2 BRACKI Jakub 03 MKS Aleksandrów Łódzki 15.69
3 GALIK Wojciech 02 WKS Wawel Kraków 15.34
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.717557 s. | Mem: 1.25 megabytes