66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-05 18:03:47
Mtrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:16  60 m pł K (5bój)  [s]
10:35  W dal M (7bój) 
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój) 
11:13  400 m K  [el]
11:50  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój) 
12:10  800 m M  [el]
13:00  Kula K (5bój) 
13:00  Wzwyż M (7bój) 
13:55  W dal K (5bój) 
14:38  Ceremonia otwarcia 
14:50  Wzwyż M 
14:53  Trójskok K 
15:00  Tyczka K 
15:05  60 m pł K  [el]
16:07  60 m pł K  [F]
16:18  60 m M  [el]
16:35  Trójskok M 
16:38  60 m K  [el]
16:50  Kula K 
17:00  1500 m K  [s]
17:18  800 m K (5bój)  [s]
17:20  5-bój K 
17:26  60 m M  [F]
17:37  1500 m M  [s]
17:51  60 m K  [F]
REKORDY
18.07 ZANGO Hugues BUR Aubiere (FRA) 2021-01-16
RE 17.92 TAMGHO Teddy FRA Paris (FRA) 2011-03-06
RP 17.03 JOACHIMOWSKI Michał Budowlani Bydgoszcz Goteborg (SWE) 1974-03-09
RP (U23) 16.53 JOACHIMOWSKI Michał Budowlani Bydgoszcz Warszawa 1972-02-27
RP (U20) 15.95 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki Toruń 2017-02-12
Min. HMŚ 17.10 Belgrad (SRB) 2022-03-18
 

Data aktualizacji: 2022-03-05 18:03:47
Trójskok M Planowany START: 2022-03-05 16:35 ZAKOŃCZENIE: 17:48:00 DEKORACJA 18:35
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 6 27
ŚWIDERSKI Adrian 86-09-27 WKS Śląsk Wrocław (DS) 15.44
15.88
15.87
15.87
x
15.80
15.88
2 10 164
KULMACZEWSKI Jan 95-04-22 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 15.42
x
15.45
x
x
14.90
15.45
SB
3 8 215
KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL Optima Radom (MZ) x
14.97
x
x
14.42
15.32
15.32
U23(1)
4 3 176
SULWIRSKI Rafał 96-07-16 KS AZS AWF Warszawa (MZ) x
x
14.69
x
15.14
15.24
15.24
SB
5 1 395
ŚWIERCZYNA Bartosz 98-02-09 AZS-AWF Katowice (SL) x
14.97
x
14.98
x
15.22
15.22
PB
6 2 287
GALIK Wojciech 02-04-10 WKS Wawel Kraków (MA) 14.45
14.92
x
x
13.94
15.22
15.22
PB U23(2)
7 5 119
BRACKI Jakub 03-03-16 BKL Bełchatów (LD) 13.43
x
14.71
14.52
14.74
15.21
15.21
=PB
8 11 254
SZUMIEC Michał 01-02-09 KS AZS AWF Kraków (MA) 14.57
x
14.23
14.48
x
x
14.57
PB U23(3)
9 9 35
DAROSZEWSKI Jakub 91-11-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) x
x
14.41



14.41
SB
10 4 367
STYBOR Jakub 00-08-19 SKLA Sopot (PM) 14.40
x
x



14.40
U23(4)
11 12 318
WYSZYŃSKI Paweł 01-08-03 KS Podlasie Białystok (PD) 13.79
13.77
14.12



14.12
U23(5)
12 7 189
SOBORA Łukasz 78-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa (MZ) 13.44
x
x



13.44
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 HOFFMANN Karol 89 AZS UMCS Lublin 16.18
2 UWIJAŁA Krzysztof 90 MKS Sambor Tczew 15.41
3 DAROSZEWSKI Jakub 91 BKS Bydgoszcz 15.28
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław 16.62
2 HOFFMANN Karol 89 AZS UMCS Lublin 16.05
3 SACHA Filip 96 KS AZS AWF Kraków 15.39
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.5300641 s. | Mem: 1.25 megabytes