65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-20 21:42:06
Mtrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m M (7bój)  [s]
11:25  60 m pł K (5bój)  [s]
11:55  W dal M (7bój) 
12:00  400 m M  [el]
12:05  Wzwyż K (5bój) 
12:25  400 m K  [el]
13:15  Kula M (7bój) 
14:25  Kula K (5bój) 
14:40  Wzwyż M (7bój) 
15:35  W dal K (5bój) 
17:40  Ceremonia otwarcia 
17:50  Trójskok K 
18:10  60 m pł K  [el]
18:25  Tyczka K 
18:30  60 m M  [el]
19:25  60 m pł K  [F]
19:35  60 m M  [F]
19:50  60 m K  [el]
20:05  Wzwyż M 
20:10  Trójskok M 
20:15  800 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:35  Kula K 
20:55  800 m K (5bój)  [s]
21:00  5-bój K 
21:05  60 m K  [F]
21:20  1500 m K  [s]
21:35  1500 m M  [s]
REKORDY
17.92 TAMGHO Teddy FRA Paris (FRA) 2011-03-06
18.07* ZANGO Hugues BUR Aubiere (FRA) 2021-01-16
RE 17.92 TAMGHO Teddy FRA Paris (FRA) 2011-03-06
RP 17.03i JOACHIMOWSKI Michał BUDOWLANI Bydgoszcz Goteborg (SWE) 1974-03-09
RP (U23) 16.53 JOACHIMOWSKI Michał Budowlani Bydgoszcz Warszawa 1972-02-27
RP (U20) 15.95 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki Toruń 2017-02-12
Min. HME 16.95 Toruń 2021-03-04
 

Data aktualizacji: 2021-02-20 21:42:06
Trójskok M Planowany START: 2021-02-20 20:10 ZAKOŃCZENIE: 21:34:00 DEKORACJA 21:55
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 9 27 ŚWIDERSKI Adrian 86-09-27 WKS Śląsk Wrocław (DS) 15.84
16.22
x
16.03
16.62
x
16.62
2 2 81 HOFFMANN Karol 89-06-01 AZS UMCS Lublin (LU) 13.88
16.05
15.66
15.82
x
x
16.05
SB
3 6 271 SACHA Filip 96-06-25 KS AZS AWF Kraków (MA) 14.61
14.43
14.83
15.10
x
15.39
15.39
4 8 225 KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL Optima Radom (MZ) 15.34
x
-
-
-
x
15.34
PB U23 (1)
5 11 365 UWIJAŁA Krzysztof 90-11-27 MKS Sambor Tczew (PM) 14.46
14.50
14.68
14.89
14.83
x
14.89
6 4 36 DAROSZEWSKI Jakub 91-11-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 14.70
14.81
14.82
x
x
x
14.82
SB
7 5 321 WĄŻ Kamil 01-10-25 LKS Stal Mielec (PK) 14.51
x
14.55
13.99
14.79
x
14.79
U23 (2)
8 3 100 LESZCZUK Bartosz 00-11-11 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 14.39
14.65
14.55
14.67
x
x
14.67
U23 (3)
9 12 309 KOMAR Patryk 91-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 14.50
14.54
14.47



14.54
10 10 494 RUDNIK Kacper 01-03-24 NKS Nowe Miasto Lubawskie (WN) 14.47
14.49
14.43



14.49
U23 (4)
11 1 127 CETLICER Filip 01-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 14.26
14.24
14.32



14.32
U23 (5)
12 7 410 ŚWIERCZYNA Bartosz 98-02-09 AZS-AWF Katowice (SL) x
x
14.04



14.04
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław 16.45
2 KULMACZEWSKI Jan 95 UKS Kapry-armexim Pruszków 15.49
3 SULWIRSKI Rafał 96 AZS-AWF Warszawa 15.36
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 HOFFMANN Karol 89 AZS UMCS Lublin 16.18
2 UWIJAŁA Krzysztof 90 MKS Sambor Tczew 15.41
3 DAROSZEWSKI Jakub 91 BKS Bydgoszcz 15.28
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.049643 s. | Mem: 1.25 megabytes