64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 29 lutego - 1 marca 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-29 19:21:20
Mtrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2020-02-29
DZIEŃ 2
2020-03-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
17.92 TAMGHO Teddy FRA Paris (FRA) 2011-03-06
RE 17.92 TAMGHO Teddy FRA Paris (FRA) 2011-03-06
RE (U20) 17.20 RAFFIN Melvin FRA Belgrad (SRB) 2017-03-03
RP 17.03i JOACHIMOWSKI Michał BUDOWLANI Bydgoszcz Goteborg (SWE) 1974-03-09
RP (U23) 16.53 JOACHIMOWSKI Michał Budowlani Bydgoszcz Warszawa 1972-02-27
RP (U20) 15.95 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki Toruń 2017-02-12
 

Data aktualizacji: 2020-02-29 19:21:20
Trójskok M Planowany START: 2020-02-29 17:55 ZAKOŃCZENIE: 19:06:00 DEKORACJA 19:30
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 2 54
HOFFMANN Karol 89-06-01 AZS UMCS Lublin (LU) 15.81
15.31
15.99
15.99
15.86
16.18
16.18
2 6 231
UWIJAŁA Krzysztof 90-11-27 MKS Sambor Tczew (PM) 15.04
15.14
14.97
15.41
15.31
15.08
15.41 SB
3 3 28
DAROSZEWSKI Jakub 91-11-18 BKS Bydgoszcz (KP) 15.09
x
14.87
14.81
15.28
15.23
15.28 SB
4 9 132
KRZEMIŃSKI Dawid 00-04-05 RLTL ZTE Radom (MZ) 15.07
14.71
15.16
x
15.01
15.23
15.23 PB U23(1)
5 10 189
KOMAR Patryk 91-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 14.53
14.70
15.03
14.76
14.92
14.35
15.03
6 4 59
LESZCZUK Bartosz 00-11-11 AZS UMCS Lublin (LU) x
14.88
x
x
x
14.72
14.88 PB U23(2)
7 8 222
MAŃCZUK Piotr 98-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x
14.43
14.83
14.84
x
14.87
14.87 SB U23(3)
8 7 114
SULWIRSKI Rafał 96-07-16 AZS-AWF Warszawa (MZ) x
14.72
x
x
14.73
14.03
14.73
9 1 216
ŁYSKAWY Przemysław 99-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) x
14.33
x



14.33 U23(4)
10 5 88
WALĘCKI Wiktor 97-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) x
14.04
13.99



14.04
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław 16.45
2 KULMACZEWSKI Jan 95 UKS Kapry-armexim Pruszków 15.49
3 SULWIRSKI Rafał 96 AZS-AWF Warszawa 15.36
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 (Toruń)
1 HOFFMANN Karol 89 MKS Aleksandrów Łódzki 16.58
2 ŚWIDERSKI Adrian 86 WKS Śląsk Wrocław 16.19
3 BONECKI Bartosz 92 AZS Łódź 15.46
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.069147825241089 s.