65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-21 18:40:25
Mt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:25  200 m M  [el]
11:50  200 m K  [el]
12:20  5000 m ch M  [s]
12:35  Tyczka M (7bój) 
12:50  3000 m ch K  [s]
15:50  60 m pł M  [el]
16:00  Kula M 
16:10  W dal K 
16:15  200 m M  [F]
16:25  200 m K  [F]
16:30  Tyczka M 
16:35  400 m M  [F]
16:45  400 m K  [F]
17:00  60 m pł M  [F]
17:20  3000 m K  [s]
17:35  Wzwyż K 
17:50  4x200 m K  [s]
18:05  4x200 m M  [s]
18:10  W dal M 
18:25  800 m K  [F]
18:35  800 m M  [F]
18:50  3000 m M  [s]
19:24  1000 m M (7bój)  [s]
19:30  7-bój M 
19:33  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
6.18 DUPLANTIS Armand SWE Glasgow (IRL) 2020-02-15
RE 6.18 DUPLANTIS Armand SWE Glasgow (IRL) 2020-02-15
RP 6.00i LISEK Piotr OSOT Szczecin Poczdam (GER) 2017-02-04
RP (U23) 5.86 WOJCIECHOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz Gandawa (BEL) 2011-02-13
RP (U20) 5.40 MICHALSKI Łukasz ZAWISZA Bydgoszcz Warszawa 2007-02-11
Min. HME 5.72 Toruń 2021-03-04
 

Data aktualizacji: 2021-02-21 18:40:25
Tyczka M Planowany START: 2021-02-21 16:30 ZAKOŃCZENIE: 18:30:00 DEKORACJA 19:50
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 4.30 4.50 4.70 4.90 5.00 5.10 5.20 5.30 5.40 5.50 5.60 5.80 wynik inf
1 10 503 LISEK Piotr 92-08-16 OSOT Szczecin (ZP) - - - - - - - - o - xxo xxx 5.60
2 1 20 SOBERA Robert 91-01-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - - - xo - xxo - xxx 5.40
3 12 52 WOJCIECHOWSKI Paweł 89-06-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - - - - o - xxx 5.30
4 5 35 CHMARA Sebastian 99-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - o xxx 4.70 U23
5 9 474 CZERNIAK Przemysław 84-03-27 SL Olimpia Poznań (WP) o xo o xxx 4.70
6 3 367 NOWAK Dariusz 97-11-21 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk (PM) o xxo o xxx 4.70 =PB
6 4 200 TOMALIK Damian 93-12-27 AZS-AWF Warszawa (MZ) - xxo o xxx 4.70
8 8 181 MARCINIEWICZ Bartosz 02-11-24 AZS-AWF Warszawa (MZ) o xo xo xxx 4.70 PB
9 2 197 SZEWCZYK Stanisław 97-03-13 AZS-AWF Warszawa (MZ) - xo xxx 4.50
10 6 144 GRACZYK Maciej 01-06-11 UKS 55 Łódź (LD) xo xo xxx 4.50 U23
11 11 15 NAWOCKI Paweł 01-03-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) xo xxx 4.30 U23
7 218 GAWENDA Michał 05-06-15 OKS Skra Warszawa (MZ) r DNS
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 LISEK Piotr 92 OSOT Szczecin 5.83
2 WOJCIECHOWSKI Paweł 89 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 5.60
3 SOBERA Robert 91 KS AZS AWF Wrocław 5.50
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 WOJCIECHOWSKI Paweł 89 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 5.70
2 SOBERA Robert 91 KS AZS AWF Wrocław 5.60
3 JERZY Mateusz 95 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 5.40
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0522201 s. | Mem: 1.25 megabytes