64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 29 lutego - 1 marca 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-03-01 20:45:09
Mt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2020-02-29
DZIEŃ 2
2020-03-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:20  200 m K  [el]
11:40  200 m M  [el]
12:05  Tyczka M (7bój) 
17:00  60 m pł M  [el]
17:10  W dal K 
18:05  60 m pł M  [F]
18:10  Tyczka M 
18:20  200 m K  [F]
18:30  200 m M  [F]
18:40  400 m K  [F]
18:40  Wzwyż K 
18:50  400 m M  [F]
19:00  1000 m M (7bój)  [s]
19:04  7-bój M  [Podsumowanie]
19:05  W dal M 
19:10  3000 m K  [s]
19:15  Kula M 
19:25  800 m K  [F]
19:45  3000 m M  [s]
20:05  800 m M  [F]
20:15  4x200 m K  [s]
20:25  4x200 m M  [s]
20:35  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
6.16 LAVILLENIE Renaud FRA Donetsk (UKR) 2014-02-15
6.17* DUPLANTIS Armand SWE Toruń (POL) 2020-02-08
6.18* DUPLANTIS Armand SWE Glasgow (IRL) 2020-02-15
RE 6.16 LAVILLENIE Renaud FRA Donestk (UKR) 2014-02-15
RE 6.17* DUPLANTIS Armand SWE Toruń (POL) 2020-02-08
RE 6.18* DUPLANTIS Armand SWE Glasgow (IRL) 2020-02-15
RE (U20) 5.88 DUPLANTIS Armand SWE Clermont-Ferrand (FRA) 2018-02-25
RP 6.00i LISEK Piotr OSOT Szczecin Poczdam (GER) 2017-02-04
RP (U23) 5.86 WOJCIECHOWSKI Paweł SL WKS Zawisza Bydgoszcz Gandawa (BEL) 2011-02-13
RP (U20) 5.40 MICHALSKI Łukasz ZAWISZA Bydgoszcz Warszawa 2007-02-11
 

Data aktualizacji: 2020-03-01 20:45:09
Tyczka M Planowany START: 2020-03-01 18:10 ZAKOŃCZENIE: 20:24:00 DEKORACJA 21:05
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 4.20 4.40 4.60 4.80 5.00 5.10 5.20 5.30 5.40 5.50 5.60 5.70 5.80 5.91 wynik inf
1 3 44
WOJCIECHOWSKI Paweł 89-06-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - o - o - xo - o o x- xx 5.70 SB
2 11 16
SOBERA Robert 91-01-19 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - - - - - o - o o xx- x 5.60
3 10 32
JERZY Mateusz 95-03-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - xo - xo - o xx- x 5.40
4 12 94
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 97-06-25 UKS 55 Łódź (LD) - o o o xo xxx 5.00 =PB
5 7 43
WŁÓDARSKI Maciej 97-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - o xo xxx 4.80 =SB
6 2 31
CHMARA Sebastian 99-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - o xxx 4.60 U23(1)
6 5 119
TOMALIK Damian 93-12-27 AZS-AWF Warszawa (MZ) - - o xxx 4.60
8 4 20
BIALIC Tomasz 00-12-17 MKS MOS Wrocław (DS) o xo o xxx 4.60 =SB U23(2)
9 1 3
GAWŁOWSKI Jakub 00-07-21 KS AZS AWF Wrocław (DS) o xxo o xxx 4.60 PB U23(3)
10 8 30
BUDZISZEWSKI Mirosław 95-03-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - xxo xo xxx 4.60
6 116
SZEWCZYK Stanisław 97-03-13 AZS-AWF Warszawa (MZ) - xxx NM
9 111
PIWOWARSKI Jakub 98-03-23 AZS-AWF Warszawa (MZ) - xxx NM U23
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 LISEK Piotr 92 OSOT Szczecin 5.83
2 WOJCIECHOWSKI Paweł 89 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 5.60
3 SOBERA Robert 91 KS AZS AWF Wrocław 5.50
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 (Toruń)
1 LISEK Piotr 92 OSOT Szczecin 5.83
2 WOJCIECHOWSKI Paweł 89 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 5.72
3 CHMARA Sebastian 99 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.60
3 TOMALIK Damian 93 AZS-AWF Warszawa 4.60
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.036509037017822 s.