64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 29 lutego - 1 marca 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-03-01 20:25:47
Mkula 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2020-02-29
DZIEŃ 2
2020-03-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
22.66 BARNES Randy USA Los Angeles (USA) 1989-01-20
RE 22.55 TIMMERMANN Ulf GDR Senftenberg (GER) 1989-02-11
RP 22.00 BUKOWIECKI Konrad PKS Gwardia Szczytno Toruń 2018-02-15
RP (U23) 22.00 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn Toruń 2018-02-15
 

Data aktualizacji: 2020-03-01 20:25:47
Kula M Planowany START: 2020-03-01 19:15 ZAKOŃCZENIE: 20:02:00 DEKORACJA 21:10
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 8 263
HARATYK Michał 92-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała (SL) 21.24 x x x x x 21.24
2 11 297
BUKOWIECKI Konrad 97-03-17 KS AZS UWM Olsztyn (WN) 21.01 x x x 21.16 x 21.16
3 4 256
SZYSZKOWSKI Jakub 91-08-21 AZS-AWF Katowice (SL) 20.03 19.96 x 20.07 x x 20.07
4 10 60
ŁUKSZO Sebastian 94-07-29 AZS UMCS Lublin (LU) 19.30 19.14 19.26 18.73 18.77 18.70 19.30
5 2 149
GUDRO Andrzej 94-04-08 WLKS Nowe Iganie (MZ) 18.33 19.00 18.61 18.67 18.60 x 19.00
6 7 61
MAZUR Szymon 98-09-02 AZS UMCS Lublin (LU) x 18.59 18.32 x 18.10 x 18.59 SB U23(1)
7 5 153
WALENDA Michał 97-07-28 WLKS Nowe Iganie (MZ) 17.40 x x 17.09 17.79 17.50 17.79 PB
8 9 152
PAROL Jan 95-11-11 WLKS Nowe Iganie (MZ) 17.47 17.20 17.50 x x x 17.50
9 6 187
GAŁĄZKA Mariusz 88-02-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) 16.90 16.75 17.14 17.14
10 3 67
WARSZAWSKI Kornel 00-01-11 KS Agros Zamość (LU) 15.75 x 14.40 15.75 U23(2)
11 1 259
UCHMAN Bartłomiej 99-09-25 AZS-AWF Katowice (SL) x 15.04 14.72 15.04 U23(3)
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 20.92
2 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 20.78
3 SZYSZKOWSKI Jakub 91 AZS-AWF Katowice 20.23
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 (Toruń)
1 HARATYK Michał 92 KS Sprint Bielsko-Biała 21.47
2 BUKOWIECKI Konrad 97 KS AZS UWM Olsztyn 20.60
3 SZYSZKOWSKI Jakub 91 WKS Śląsk Wrocław 19.73
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.031121969223022 s.