68. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 17-18 lutego 2024
PZLA
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2024-02-18 19:44:35
Kwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400X Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Tyczka Wzwyż W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2024-02-17
DZIEŃ 2
2024-02-18
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ



REKORDY
7.52 CHISTYAKOVA Galina URS Leningrad (URS) - S 1988-06-11
RE 7.37 DRECHSLER Heike GDR Wien (AUT) 1988-02-13
RP 6.74 WŁODARCZYK Anna AZS Warszawa Sindelfingen (GER) 1980-03-02
RP (U23) 6.47 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń Toruń 2023-02-04
RP (U20) 6.41 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń Rzeszów 2022-02-12
RP (U20) 6.41 MATUSZEWICZ Anna MKL Toruń Toruń 2022-03-06
RP (U18) 6.14 SZLACHTA Olga KS Stal LA Ostrów Wlkp. Toruń 2023-02-04
 

Data aktualizacji: 2024-02-18 19:44:35 OFICJALNE
W dal K Planowany START: 2024-02-18 18:22 ZAKOŃCZENIE: 19:39:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 4 58 MATUSZEWICZ Anna 03-04-05 MKL Toruń (KP) 6.21
x
6.22
6.30
x
6.44
6.44
SB U23(1)
2 7 87 HOROWSKA Nikola 01-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. (LB) x
6.42
6.35
6.43
x
x
6.43
3 2 391 BOKUN Magdalena 96-05-29 KS AZS AWF Katowice (SL) 6.26
6.23
x
6.17
x
x
6.26
SB
4 1 457 JĘDRASZAK Roksana 02-05-28 OŚ AZS Poznań (WP) 6.12
6.00
5.85
5.77
6.22
6.25
6.25
U23(2)
5 6 430 MŁODAWSKA Karolina 96-10-04 KKL Kielce (SK) 5.72
6.00
6.11
6.25
6.13
x
6.25
SB
6 3 398 KORDEK Sara 01-02-01 KS AZS AWF Katowice (SL) 5.86
5.98
6.00
x
6.12
6.07
6.12
PB
7 10 501 BUJAROWICZ Joanna 03-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty (ZP) x
5.75
5.93
x
5.74
6.02
6.02
PB U23(3)
8 8 466 WAWROWSKA Emilia 03-01-18 OŚ AZS Poznań (WP) x
4.31
5.95
x
x
5.91
5.95
PB U23(4)
9 5 449 BENEDYKCIŃSKA Natalia 00-01-22 MUKS Kadet Rawicz (WP) 5.86
5.77
5.83



5.86
SB
10 11 308 GOLEC Magdalena 02-05-26 CWKS Resovia Rzeszów (PK) 5.81
5.74
5.65



5.81
U23(5)
11 9 57 KŁOSIŃSKA Anna 03-03-28 MKL Toruń (KP) 5.30
x
x



5.30
U23(6)
Halowe Mistrzostwa Polski 2022 (Toruń)
1 MATUSZEWICZ Anna 03 MKL Toruń 6.41
2 ŻEBROWSKA Magdalena 96 AZS-AWF Katowice 6.37
3 MŁODAWSKA Karolina 96 KKL Kielce 6.32
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2023 (Toruń)
1 HOROWSKA Nikola 01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 6.45
2 BOKUN Magdalena 96 KS AZS AWF Katowice 6.43
3 LASKOWSKA Adrianna 96 OŚ AZS Poznań 6.26
TOP 10 POLSKA ALL-TIME POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2024   API         Generowanie strony 0.0105429 s. | Mem: 1.25 megabytes