65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-21 17:25:24
Kwd 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:25  200 m M  [el]
11:50  200 m K  [el]
12:20  5000 m ch M  [s]
12:35  Tyczka M (7bój) 
12:50  3000 m ch K  [s]
15:50  60 m pł M  [el]
16:00  Kula M 
16:10  W dal K 
16:15  200 m M  [F]
16:25  200 m K  [F]
16:30  Tyczka M 
16:35  400 m M  [F]
16:45  400 m K  [F]
17:00  60 m pł M  [F]
17:20  3000 m K  [s]
17:35  Wzwyż K 
17:50  4x200 m K  [s]
18:05  4x200 m M  [s]
18:10  W dal M 
18:25  800 m K  [F]
18:35  800 m M  [F]
18:50  3000 m M  [s]
19:24  1000 m M (7bój)  [s]
19:30  7-bój M 
19:33  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
7.37 DRECHSLER Heike GDR Wien (AUT) 1988-02-13
RE 7.37 DRECHSLER Heike GDR Wien (AUT) 1988-02-13
RP 6.74 WŁODARCZYK Anna AZS Warszawa Sindelfingen (GER) 1980-03-02
RP (U23) 6.40 CHUDZIK Kamila AZS-AWFiS Gdańsk Spała 2008-02-16
RP (U23) 6.40 JAGACIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo Spała 2012-02-25
RP (U20) 6.38 KLISOWSKA Katarzyna MKS-MOS Wrocław Spała 2002-01-18
Min. HME 6.80 Toruń 2021-03-04
 

Data aktualizacji: 2021-02-21 17:25:24
W dal K Planowany START: 2021-02-21 16:10 ZAKOŃCZENIE: 17:16:00 DEKORACJA 18:45
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 3 415 ŻEBROWSKA Magdalena 96-05-29 AZS-AWF Katowice (SL) 6.11
6.20
6.30
x
x
x
6.30
2 2 442 MŁODAWSKA Karolina 96-10-04 KKL Kielce (SK) x
6.04
4.52
x
6.18
x
6.18
SB
3 12 467 SZÓSTAK Adrianna 96-03-02 OŚ AZS Poznań (WP) 6.02
6.04
6.13
6.17
x
x
6.17
4 9 72 MATUSZEWICZ Anna 03-04-05 MKL Toruń (KP) 5.97
6.01
5.65
5.87
x
6.09
6.09
5 1 176 KOŁODZIEJ Ada 95-03-24 AZS-AWF Warszawa (MZ) 5.84
6.09
x
5.78
x
x
6.09
PB
6 11 189 SIKORSKA Sandra 00-05-31 AZS-AWF Warszawa (MZ) 5.92
6.06
5.85
5.83
5.89
6.08
6.08
U23 (1)
7 4 444 BENEDYKCIŃSKA Natalia 00-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) 5.74
5.98
5.92
x
5.87
5.74
5.98
SB U23 (2)
8 10 11 KURYŁO Joanna 95-08-16 KS AZS AWF Wrocław (DS) 5.92
5.81
5.95
5.80
5.93
x
5.95
9 8 484 HOROWSKA Nikola 01-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo (WP) 5.90
x
r



5.90
U23 (3)
10 5 98 BARGIELSKA Katarzyna 99-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska (LU) 5.80
5.82
5.83



5.83
U23 (4)
11 7 422 FRĄCKOWIAK Julia 99-11-06 MCKiS Jaworzno (SL) x
x
5.41



5.41
U23 (5)
12 6 49 SUŁEK Adrianna 99-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) 4.26
r




4.26
U23 (6)
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 KURYŁO Joanna 95 KS AZS AWF Wrocław 6.14
2 MŁODAWSKA Karolina 96 KKL Kielce 6.13
3 GRZELAK Weronika 97 LKS Górnik Wałbrzych 6.11
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 MŁODAWSKA Karolina 96 KKL Kielce 6.45
2 SZÓSTAK Adrianna 96 OŚ AZS Poznań 6.19
3 KURYŁO Joanna 95 KS AZS AWF Wrocław 6.18
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.059129 s. | Mem: 1.25 megabytes