65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-21 19:00:51
Kw 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:25  200 m M  [el]
11:50  200 m K  [el]
12:20  5000 m ch M  [s]
12:35  Tyczka M (7bój) 
12:50  3000 m ch K  [s]
15:50  60 m pł M  [el]
16:00  Kula M 
16:10  W dal K 
16:15  200 m M  [F]
16:25  200 m K  [F]
16:30  Tyczka M 
16:35  400 m M  [F]
16:45  400 m K  [F]
17:00  60 m pł M  [F]
17:20  3000 m K  [s]
17:35  Wzwyż K 
17:50  4x200 m K  [s]
18:05  4x200 m M  [s]
18:10  W dal M 
18:25  800 m K  [F]
18:35  800 m M  [F]
18:50  3000 m M  [s]
19:24  1000 m M (7bój)  [s]
19:30  7-bój M 
19:33  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
2.08 BERGQVIST Kajsa SWE Arnstadt (GER) 2006-02-04
RE 2.08 BERGQVIST Kajsa SWE Arnstadt (GER) 2006-02-04
RP 2.02 LIĆWINKO Kamila KS Podlasie Białystok Toruń 2015-02-21
RP (U23) 1.94 TRYLIŃSKA Elżbieta AZS Warszawa Grenoble (FRA) 1981-01-22
RP (U23) 1.94 KIELAN Urszula Gwardia Warszawa Grenoble 1981-01-22
RP (U23) 1.94 KSOK Anna Śląsk Wrocław Spała 2003-03-02
RP (U20) 1.94 KSOK Anna AZS-AWF Wrocław Spała 2002-03-01
Min. HME 1.96 Toruń 2021-03-04
 

Data aktualizacji: 2021-02-21 19:00:51
Wzwyż K Planowany START: 2021-02-21 17:35 ZAKOŃCZENIE: 18:45:00 DEKORACJA 20:05
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 1.60 1.65 1.70 1.74 1.78 1.82 1.86 wynik inf
1 10 332 LIĆWINKO Kamila 86-03-22 KS Podlasie Białystok (PD) - - - - - o xxx 1.82
2 5 315 MIĄSO Wiktoria 01-11-14 CWKS Resovia Rzeszów (PK) - - o o o xo xxx 1.82 U23 (1)
3 4 446 DUTKIEWICZ Julia 98-03-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. (WP) - o o xxo o xxx 1.78 PB
4 1 368 BORYS Paulina 98-05-14 SKLA Sopot (PM) - - o o xxx 1.74
5 9 142 SKOCZYLAS Patrycja 99-02-04 RKS Łódź (LD) - o xo o xxx 1.74 SB U23 (2)
6 3 229 RYDZ Aneta 94-03-30 RLTL Optima Radom (MZ) - o o xo xxx 1.74 SB
7 2 49 SUŁEK Adrianna 99-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - o xo xxo xxx 1.74 U23 (3)
8 11 345 GRABOWSKA Hanna 05-06-12 AML Słupsk (PM) o o o xxx 1.70
9 8 333 LIPSKA Ewelina 01-03-28 KS Podlasie Białystok (PD) xo xxo xxo xxx 1.70 =PB U23 (4)
10 6 78 DZIDO Aleksandra 00-01-28 AZS UMCS Lublin (LU) o o xxx 1.65 U23 (5)
7 139 NOWAKOWSKA Aleksandra 98-04-23 RKS Łódź (LD) r DNS
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 RYDZ Aneta 94 RLTL ZTE Radom 1.81
2 KWAŚNIEWSKA Michalina 91 ZLKL Zielona Góra 1.78
3 NOWAKOWSKA Aleksandra 98 RKS Łódź 1.78
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 MIĄSO Wiktoria 1 CWKS Resovia Rzeszów 1.75
1 BORYS Paulina 98 SKLA Sopot 1.75
3 WAL Paulina 91 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1.70
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.036674976348877 s.