66. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 5-6 marca 2022
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2022-03-05 16:13:31
Ktrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2022-03-05
DZIEŃ 2
2022-03-06
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


JUSTYNA ŚWIĘTY-ERSETIC - REKORD POLSKI - 400M - 51.04

10:00  60 m M (7bój)  [s]
10:16  60 m pł K (5bój)  [s]
10:35  W dal M (7bój) 
10:45  400 m M  [el]
11:00  Wzwyż K (5bój) 
11:13  400 m K  [el]
11:50  800 m K  [el]
12:00  Kula M (7bój) 
12:10  800 m M  [el]
13:00  Kula K (5bój) 
13:00  Wzwyż M (7bój) 
13:55  W dal K (5bój) 
14:38  Ceremonia otwarcia 
14:50  Wzwyż M 
14:53  Trójskok K 
15:00  Tyczka K 
15:05  60 m pł K  [el]
16:07  60 m pł K  [F]
16:18  60 m M  [el]
16:35  Trójskok M 
16:38  60 m K  [el]
16:50  Kula K 
17:00  1500 m K  [s]
17:18  800 m K (5bój)  [s]
17:20  5-bój K 
17:26  60 m M  [F]
17:37  1500 m M  [s]
17:51  60 m K  [F]
REKORDY
15.43 ROJAS Yulimar VEN Madrid (ESP) 2020-02-21
RE 15.36 LEBEDEVA Tatyana RUS Budapest (HUN) 2004-03-06
RP 14.16 TRYBAŃSKA Małgorzata KS AZS-AWF Kraków Chemnitz (GER) 2011-01-27
RP (U23) 13.78 JAGACIAK (MICHALSKA) Anna MKS Juvenia Puszczykowo Łódź 2012-02-12
RP (U20) 13.02 RYWELSKA Kamila WARSZAWIANKA Spała 2000-02-13
Min. HMŚ 14.30 Belgrad (SRB) 2022-03-18
 

Data aktualizacji: 2022-03-05 16:13:31
Trójskok K Planowany START: 2022-03-05 14:53 ZAKOŃCZENIE: 16:05:00 DEKORACJA 16:27
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 1 416
MŁODAWSKA Karolina 96-10-04 KKL Kielce (SK) x
13.26
13.38
13.28
x
13.48
13.48
PB
2 10 113
BEDNAREK Agnieszka 98-06-14 AZS Łódź (LD) x
13.08
13.26
13.17
x
x
13.26
=SB
3 12 382
KORDEK Sara 01-02-01 AZS-AWF Katowice (SL) x
12.88
12.93
12.79
12.73
x
12.93
U23(1)
4 5 387
MACH Natalia 99-07-14 AZS-AWF Katowice (SL) 12.36
12.25
12.89
12.83
x
x
12.89
PB
5 7 139
NOWAKOWSKA Aleksandra 98-04-23 RKS Łódź (LD) 12.67
12.72
12.85
x
12.84
12.53
12.85
6 9 117
SZTACHAŃSKA Zuzanna 01-12-28 AZS Łódź (LD) 12.46
x
12.79
x
x
12.78
12.79
PB U23(2)
7 4 173
SIKORSKA Sandra 00-05-31 KS AZS AWF Warszawa (MZ) 12.52
x
x
12.17
12.54
x
12.54
U23(3)
8 11 431
MOSIEK Joanna 02-02-16 MUKS Kadet Rawicz (WP) 12.44
12.54
12.48
x
x
12.49
12.54
SB U23(4)
9 8 452
NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 12.19
x
12.33



12.33
PB U23(5)
10 2 18
STRĄCZEK Weronika 99-06-25 KS AZS AWF Wrocław (DS) 12.29
x
12.00



12.29
11 3 108
KRASICKA Wiktoria 01-06-18 AZS-AWF Gorzów (LB) x
11.89
x



11.89
U23(6)
12 6 377
DUDA Julia 04-06-28 AZS-AWF Katowice (SL) 11.88
x
x



11.88
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 SZÓSTAK Adrianna 96 OŚ AZS Poznań 13.46
2 BEDNAREK Agnieszka 98 AZS Łódź 12.61
3 MACH Natalia 99 AZS-AWF Katowice 12.41
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2021 (Toruń)
1 SZÓSTAK Adrianna 96 OŚ AZS Poznań 13.56
2 BEDNAREK Agnieszka 98 AZS Łódź 13.17
3 MŁODAWSKA Karolina 96 KKL Kielce 13.14
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2022           Generowanie strony 0.233979 s. | Mem: 1.25 megabytes