65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-20 19:53:44
Ktrójs 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m M (7bój)  [s]
11:25  60 m pł K (5bój)  [s]
11:55  W dal M (7bój) 
12:00  400 m M  [el]
12:05  Wzwyż K (5bój) 
12:25  400 m K  [el]
13:15  Kula M (7bój) 
14:25  Kula K (5bój) 
14:40  Wzwyż M (7bój) 
15:35  W dal K (5bój) 
17:40  Ceremonia otwarcia 
17:50  Trójskok K 
18:10  60 m pł K  [el]
18:25  Tyczka K 
18:30  60 m M  [el]
19:25  60 m pł K  [F]
19:35  60 m M  [F]
19:50  60 m K  [el]
20:05  Wzwyż M 
20:10  Trójskok M 
20:15  800 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:35  Kula K 
20:55  800 m K (5bój)  [s]
21:00  5-bój K 
21:05  60 m K  [F]
21:20  1500 m K  [s]
21:35  1500 m M  [s]
REKORDY
15.43 ROJAS Yulimar VEN Madrid (ESP) 2020-02-21
RE 15.36 LEBEDEVA Tatyana RUS Budapest (HUN) 2004-03-06
RP 14.16 TRYBAŃSKA Małgorzata KS AZS-AWF Kraków Chemnitz (GER) 2011-01-27
RP (U23) 13.78 JAGACIAK Anna MKS Juvenia Puszczykowo Łódź 2012-02-12
RP (U20) 13.02 RYWELSKA Kamila WARSZAWIANKA Spała 2000-02-13
Min. HME 14.30 Toruń 2021-03-04
 

Data aktualizacji: 2021-02-20 19:53:44
Trójskok K Planowany START: 2021-02-20 17:50 ZAKOŃCZENIE: 19:04:00 DEKORACJA 20:00
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub I II III IV V VI wynik inf
1 3 467 SZÓSTAK Adrianna 96-03-02 OŚ AZS Poznań (WP) 13.39
13.49
13.02
13.39
13.56
x
13.56
PB
2 9 114 BEDNAREK Agnieszka 98-06-14 AZS Łódź (LD) x
13.15
x
12.72
13.17
x
13.17
3 10 442 MŁODAWSKA Karolina 96-10-04 KKL Kielce (SK) 13.14
13.05
12.85
12.36
x
12.90
13.14
4 8 139 NOWAKOWSKA Aleksandra 98-04-23 RKS Łódź (LD) 12.88
12.63
12.81
12.69
12.56
12.85
12.88
5 11 449 MOSIEK Joanna 02-02-16 MUKS Kadet Rawicz (WP) 12.45
12.51
12.36
x
12.66
12.70
12.70
6 1 143 SZABLEWSKA Paulina 98-04-26 RKS Łódź (LD) x
12.28
x
12.57
12.23
12.52
12.57
7 6 1 SZTACHAŃSKA Zuzanna 01-12-28 niestowarzyszona (...) 12.10
12.10
12.25
x
12.20
12.17
12.25
U23 (1)
8 4 129 JANUS Julia 01-10-21 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) 12.02
12.14
12.18
12.03
11.91
11.72
12.18
SB U23 (2)
9 7 495 NAZAROWICZ Klaudia 00-03-09 UKS Sokół Węgorzewo (WN) 11.94
x
x



11.94
U23 (3)
10 12 450 TWARDOWSKA Patrycja 99-02-18 MUKS Kadet Rawicz (WP) 11.85
11.77
x



11.85
U23 (4)
11 2 111 KRASICKA Wiktoria 01-06-18 AZS-AWF Gorzów (LB) x
11.78
x



11.78
U23 (5)
5 399 MACH Natalia 99-07-14 AZS-AWF Katowice (SL)





DNS
U23
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 SZÓSTAK Adrianna 96 OŚ AZS Poznań 13.28
2 WOTA Gaja 98 WKS Wawel Kraków 13.28
3 KWIECIEŃ Aleksandra 0 MKS Hermes Gryfino 12.65
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 SZÓSTAK Adrianna 96 OŚ AZS Poznań 13.46
2 BEDNAREK Agnieszka 98 AZS Łódź 12.61
3 MACH Natalia 99 AZS-AWF Katowice 12.41
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.062917 s. | Mem: 1.25 megabytes