63. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 16-17 lutego 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Refresh OFF
Last Changes: 2019-02-16 20:39:24
Ktrójs 0 3 0
Info: BEFORE LIVE FINISHED

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DAY 1
2019-02-16
DAY 2
2019-02-17
MEDAL
TABLE
MEDAL
TABLE

11:00  60 m M (7bój)  [s]
11:15  60 m pł K (5bój)  [s]
11:30  400 m K  [el]
11:49  W dal M (7bój) 
11:50  400 m M  [el]
11:51  Wzwyż K (5bój) 
12:45  Kula M (7bój) 
13:57  Wzwyż M (7bój) 
14:00  Kula K (5bój) 
15:10  W dal K (5bój) 
16:30  Ceremonia otwarcia 
17:01  800 m K  [el]
17:19  60 m M  [el]
17:21  Trójskok M 
17:30  Tyczka K 
18:13  800 m M  [el]
18:37  60 m M  [F]
18:51  60 m pł K  [el]
19:01  Kula K 
19:18  60 m K  [el]
19:20  Trójskok K 
19:36  Wzwyż M 
19:44  800 m K (5bój)  [s]
19:45  5-bój K 
20:00  60 m pł K  [F]
20:11  1500 m M  [s]
20:20  1500 m K  [s]
20:37  60 m K  [F]
EVENT RECORDS
15.36i LEBEDEVA Tatyana RUS Budapest (HUN) 2004-03-06
RE 15.36i LEBEDEVA Tatyana RUS Budapest (HUN) 2004-03-06
RP 14.16 TRYBAŃSKA Małgorzata KS AZS-AWF Kraków Chemnitz (GER) 2011-01-27
RP (U20) 13.02 RYWELSKA Kamila WARSZAWIANKA Spała 2000-02-13
RP (U18) 13.02 RYWELSKA Kamila WARSZAWIANKA Spała 2000-02-13
Min. HME 13.85 Glasgow (GBR) 2019-03-01
 
 FINAŁ

Last Changes: 2019-02-16 20:39:24
Trójskok K - FINAŁ START: 2019-02-16 19:20 END: 20:25:00
Pos Order Bib Foto Athlete Date Of Birth Club/Country I II III IV V VI Mark
1 6 346
SZÓSTAK Adrianna 96-03-02 OŚ AZS Poznań (WP) 12.94
12.84
13.16
13.10
13.00
13.28
13.28 PB
2 8 225
WOTA Gaja 98-09-04 WKS Wawel Kraków (MA) 12.70
12.54
12.91
12.71
13.28
x
13.28 PB
3 5 377
KWIECIEŃ Aleksandra 00-11-07 MKS Hermes Gryfino (ZP) x
x
12.65
-
12.43
x
12.65 =PB
4 3 99
BEDNAREK Agnieszka 98-06-14 AZS Łódź (LD) 12.32
12.42
x
12.37
12.59
12.59
12.59 SB
5 2 338
PIEKARSKA Monika 94-01-30 MKS Juvenia Puszczykowo (WP) 12.00
11.96
12.17
12.03
11.96
12.23
12.23
6 1 117
SZABLEWSKA Paulina 98-04-26 RKS Łódź (LD) x
11.84
12.06
11.72
11.81
12.23
12.23 PB
7 7 38
LIBERSKA Wiktoria 98-02-12 BKS Bydgoszcz (KP) 11.87
x
12.14
12.11
12.14
x
12.14
8 10 181
SUCHECKA Kornelia 98-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka (MZ) 11.98
12.09
12.00
x
11.87
x
12.09 SB
9 4 17
STRĄCZEK Weronika 99-06-25 KS AZS AWF Wrocław (DS) 12.00
11.94
11.94



12.00 SB
10 9 306
MACH Natalia 99-07-14 AZS-AWF Katowice (SL) 11.98
x
11.92



11.98

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        0.041110038757324 s.