65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-20 20:51:07
Kt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m M (7bój)  [s]
11:25  60 m pł K (5bój)  [s]
11:55  W dal M (7bój) 
12:00  400 m M  [el]
12:05  Wzwyż K (5bój) 
12:25  400 m K  [el]
13:15  Kula M (7bój) 
14:25  Kula K (5bój) 
14:40  Wzwyż M (7bój) 
15:35  W dal K (5bój) 
17:40  Ceremonia otwarcia 
17:50  Trójskok K 
18:10  60 m pł K  [el]
18:25  Tyczka K 
18:30  60 m M  [el]
19:25  60 m pł K  [F]
19:35  60 m M  [F]
19:50  60 m K  [el]
20:05  Wzwyż M 
20:10  Trójskok M 
20:15  800 m K  [el]
20:35  800 m M  [el]
20:35  Kula K 
20:55  800 m K (5bój)  [s]
21:00  5-bój K 
21:05  60 m K  [F]
21:20  1500 m K  [s]
21:35  1500 m M  [s]
REKORDY
5.02 SUHR Jennifer USA Albuquerque (USA) 2013-03-02
RE 5.01 ISINBAYEVA Yelena RUS Stockholm (SWE) 2012-02-23
RP 4.85 ROGOWSKA Anna SKLA Sopot Paris (FRA) 2011-03-06
RP (U23) 4.60 PYREK Monika MKL Szczecin Wiedeń (AUT) 2002-03-03
RP (U20) 4.22 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz Spała 2015-02-07
Min. HME 4.61 Toruń 2021-03-04
 

Data aktualizacji: 2021-02-20 20:51:07
Tyczka K Planowany START: 2021-02-20 18:25 ZAKOŃCZENIE: 20:34:00 DEKORACJA 21:15
msc lp nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub 3.30 3.50 3.70 3.80 3.90 4.00 4.10 4.30 wynik inf
1 10 305 BERNSTEIN Naama 93-08-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - - - - o o xxx 4.10
2 8 13 ŁYKO Anna 01-05-30 KS AZS AWF Wrocław (DS) - - - o o o xxx 4.00 =SB U23 (1)
3 1 39 KALITTA Victoria 01-08-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - xo - o o xxx 4.00 =PB U23 (2)
4 12 428 CHAMOT Maja 03-10-16 MKS Ustroń (SL) - o o o o xxx 3.90
5 14 429 GÓRNY Kinga 02-04-26 MKS Ustroń (SL) - xo o xxo o xxx 3.90 =PB
6 6 50 TOCKER Michal 00-12-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - o - xxx 3.80 U23 (3)
6 11 373 KUSY Emilia 98-12-09 SKLA Sopot (PM) - o o o x- xx 3.80
8 3 366 LIPIŃSKA Milena 99-03-05 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk (PM) xo o o o xxx 3.80 =PB U23 (4)
9 9 198 SZYMANEK Maja 00-07-05 AZS-AWF Warszawa (MZ) - o xo xo xxx 3.80 PB U23 (5)
10 13 350 BARTEL Maria 04-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) - o o xxx 3.70
11 7 210 BORACZYŃSKA Agata 01-03-10 KS Warszawianka W-wa (MZ) xo o o xxx 3.70 U23 (6)
12 4 130 WODZIŃSKA Weronika 05-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki (LD) xo xo xxx 3.50
13 2 352 IAKOVENKO Valentyna 03-01-11 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) o xxo xxx 3.50
14 5 220 OLSZEWSKA Natalia 04-12-15 OKS Skra Warszawa (MZ) o xxx 3.30
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 KASZUBA Agnieszka 98 KL Gdynia 4.20
2 ŁYKO Anna 1 MKS MOS Wrocław 4.10
3 LIPIŃSKA Milena 99 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 3.70
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 KASZUBA Agnieszka 98 KL Gdynia 4.30
2 PRZYBYŁA Kamila 96 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.20
3 BERENSTEIN Naama 93 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 4.10
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0562451 s. | Mem: 1.25 megabytes