64. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 29 lutego - 1 marca 2020
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-02-29 20:56:11
Kt 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2020-02-29
DZIEŃ 2
2020-03-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


REKORDY
5.02 SUHR Jennifer USA Albuquerque (USA) 2013-03-02
RE 5.01 ISINBAYEVA Yelena RUS Stockholm (SWE) 2012-02-23
RE (U20) 4.71 MURTO Wilma FIN Zweibr?cken (GER) 2016-01-31
RP 4.85 ROGOWSKA Anna SKLA Sopot Paris (FRA) 2011-03-06
RP (U23) 4.60 PYREK Monika MKL Szczecin Wiedeń (AUT) 2002-03-03
RP (U20) 4.22 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz Spała 2015-02-07
 

Data aktualizacji: 2020-02-29 20:56:11
Tyczka K Planowany START: 2020-02-29 19:10 ZAKOŃCZENIE: 20:45:00 DEKORACJA 21:20
msc lp nr start foto nazwisko i imię data ur. kraj-klub 3.30 3.50 3.70 3.90 4.00 4.10 4.20 4.30 4.35 wynik inf
1 3 227
KASZUBA Agnieszka 98-08-31 KL Gdynia (PM) - - - o o o xo o xxx 4.30 PB U23(1)
2 4 36
PRZYBYŁA Kamila 96-05-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL (KP) - - - - o o xxo x- xx 4.20
3 5 184
BERENSTEIN Naama 93-08-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole (OP) - - - - o xo xxx 4.10
4 7 237
KUSY Emilia 98-12-09 SKLA Sopot (PM) - o xo xo o xo xxx 4.10 PB U23(2)
5 2 21
ŁYKO Anna 01-05-30 MKS MOS Wrocław (DS) - - - o xxx 3.90
6 6 233
LIPIŃSKA Milena 99-03-05 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk (PM) - o o xxx 3.70 U23(3)
7 8 117
SZYMANEK Maja 00-07-05 AZS-AWF Warszawa (MZ) - o xxo xxx 3.70 =PB U23(4)
8 1 167
MIREK Katarzyna 98-04-27 KS AZS AWF Kraków (MA) xo o xxx 3.50 PB U23(5)
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 KASZUBA Agnieszka 98 KL Gdynia 4.20
2 ŁYKO Anna 01 MKS MOS Wrocław 4.10
3 LIPIŃSKA Milena 99 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 3.70
Halowe Mistrzostwa Polski 2018 (Toruń)
1 KASZUBA Agnieszka 98 KL Gdynia 4.20
1 PRZYBYŁA Kamila 96 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 4.20
3 FRĄCKOWIAK Olga 90 AZS-AWFiS Gdańsk 4.10
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar(1) 2013-2019  API        Generowanie strony 0.021826982498169 s.