63. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 16-17 lutego 2019
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Refresh OFF
Last Changes: 2019-02-16 19:49:46
Kkula 0 3 0
Info: BEFORE LIVE FINISHED

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DAY 1
2019-02-16
DAY 2
2019-02-17
MEDAL
TABLE
MEDAL
TABLE

11:00  60 m M (7bój)  [s]
11:15  60 m pł K (5bój)  [s]
11:30  400 m K  [el]
11:49  W dal M (7bój) 
11:50  400 m M  [el]
11:51  Wzwyż K (5bój) 
12:45  Kula M (7bój) 
13:57  Wzwyż M (7bój) 
14:00  Kula K (5bój) 
15:10  W dal K (5bój) 
16:30  Ceremonia otwarcia 
17:01  800 m K  [el]
17:19  60 m M  [el]
17:21  Trójskok M 
17:30  Tyczka K 
18:13  800 m M  [el]
18:37  60 m M  [F]
18:51  60 m pł K  [el]
19:01  Kula K 
19:18  60 m K  [el]
19:20  Trójskok K 
19:36  Wzwyż M 
19:44  800 m K (5bój)  [s]
19:45  5-bój K 
20:00  60 m pł K  [F]
20:11  1500 m M  [s]
20:20  1500 m K  [s]
20:37  60 m K  [F]
EVENT RECORDS
22.50i FIBINGEROVA Helena TCH Jablonec (CZE) 1977-02-19
RE 22.50i FIBINGEROVA Helena TCH Jablonec (CZE) 1977-02-19
RP 19.26 ZABAWSKA Krystyna PODLASIE Białystok Spała 1999-02-21
RP (U20) 16.51 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok Toruń 2015-02-22
RP (U18) 15.18 PTASZKIEWICZ Agnieszka WKS Ciechanów Warszawa 1993-02-13
Min. HME 17.10 Glasgow (GBR) 2019-03-01
 
 FINAŁ

Last Changes: 2019-02-16 19:49:46
Kula K - FINAŁ START: 2019-02-16 19:01 END: 19:42:00
Pos Order Bib Foto Athlete Date Of Birth Club/Country I II III IV V VI Mark
1 5 252
KARDASZ Klaudia 96-05-02 KS Podlasie Białystok (PD) 17.39 18.02 18.21 x 18.07 17.95 18.21
2 7 344
MALUŚKIEWICZ Agnieszka 89-03-18 OŚ AZS Poznań (WP) 15.81 x 15.76 15.86 16.07 x 16.07
3 10 224
NIEDBAŁA Anna 98-07-10 WKS Wawel Kraków (MA) 14.73 15.57 15.13 15.12 x 15.59 15.59 SB
4 2 109
RÓŻAŃSKA Ewa 00-12-22 MKLA Łęczyca (LD) 14.59 15.02 x 14.85 14.60 14.89 15.02 PB
5 8 273
URBAN Karolina 98-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk (PM) x 13.62 x x 14.12 x 14.12
6 6 158
FLISEK Barbara 99-11-17 OKS Start Otwock (MZ) x 13.59 13.17 13.87 14.07 13.99 14.07 PB
7 9 207
MIREK Ewa 97-04-21 KS AZS AWF Kraków (MA) 13.28 13.43 13.28 12.67 12.53 12.62 13.43 PB
8 1 265
WITEK Marcelina 95-06-02 AML Słupsk (PM) 12.41 13.02 12.63 13.00 13.19 x 13.19
9 3 260
TRZONKOWSKA Beata 95-05-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża (PD) x x 12.27 12.27
4 255
SIEŃKO Magda 99-01-27 KS Podlasie Białystok (PD) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        0.038439035415649 s.