65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20 - 21 lutego 2021
PZLA PZLANews pzla1919 polskalekkoatletyka
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2021-02-21 16:47:49
K400 0 3 0
Info: PRZED TRWA ZAKOŃCZONE

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 4x400mix 3000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60p(5) Wzwyż(5) Kula(5) W dal(5) 800(5) 5-bój

60 200 400 800 1500 3000 60p 4x200 5000ch Wzwyż Tyczka W dal Trójskok Kula 60(7) W dal(7) Kula(7) Wzwyż(7) 60p(7) Tyczka(7) 1000(7) 7-bój

DZIEŃ 1
2021-02-20
DZIEŃ 2
2021-02-21
KLASYFIKACJA
MEDALOWA
KLASYFIKACJA
MEDALOWA WOJ


11:00  60 m pł M (7bój)  [s]
11:25  200 m M  [el]
11:50  200 m K  [el]
12:20  5000 m ch M  [s]
12:35  Tyczka M (7bój) 
12:50  3000 m ch K  [s]
15:50  60 m pł M  [el]
16:00  Kula M 
16:10  W dal K 
16:15  200 m M  [F]
16:25  200 m K  [F]
16:30  Tyczka M 
16:35  400 m M  [F]
16:45  400 m K  [F]
17:00  60 m pł M  [F]
17:20  3000 m K  [s]
17:35  Wzwyż K 
17:50  4x200 m K  [s]
18:05  4x200 m M  [s]
18:10  W dal M 
18:25  800 m K  [F]
18:35  800 m M  [F]
18:50  3000 m M  [s]
19:24  1000 m M (7bój)  [s]
19:30  7-bój M 
19:33  4x400 m Mix  [s]
REKORDY
49.59 KRATOCHVILOVA Jarmila TCH Milano (ITA) 1982-03-07
RE 49.59 KRATOCHVILOVA Jarmila TCH Milano (ITA) 1982-03-07
RP 51.37 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna AZS-AWF Katowice Toruń 2020-02-08
RP (U23) 52.13 ŚWIĘTY Justyna AZS-AWF Katowice Sopot 2014-03-07
RP (U20) 54.16 KIEŁBASIŃSKA Anna AZS-AWF Warszawa Spała 2009-02-22
RP (U20) 54.16 ZIELIŃSKA Paulina MKS Agros Chełm Toruń 2019-02-10
RP (U20) 52.97* LESIEWICZ Kornelia AZS-AWF Gorzów Toruń 2021-02-14
Min. HME 53.00 Toruń 2021-03-04
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  FINAŁ

Data aktualizacji: 2021-02-21 16:47:49
400 m K - FINAŁ Planowany START: 2021-02-21 16:45 WYSTARTOWANO: 16:44:20 DEKORACJA 17:55
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik reakcja inf
1 3 411 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 92-12-03 AZS-AWF Katowice (SL) 52.02 0.233
2 2 112 LESIEWICZ Kornelia 03-08-14 AZS-AWF Gorzów (LB) 52.56 0.167 PB RP U20
3 4 84 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 92-10-30 AZS UMCS Lublin (LU) 52.86 0.211
4 6 10 KACZMAREK Natalia 98-01-17 KS AZS AWF Wrocław (DS) 52.98 0.214
5 5 470 WYCISZKIEWICZ-ZAWADZKA Patrycja 94-01-08 OŚ AZS Poznań (WP) 53.50 0.241
6 1 259 GAWORSKA Aleksandra 95-11-07 KS AZS AWF Kraków (MA) 53.54 0.172
Halowe Mistrzostwa Polski 2019 (Toruń)
1 BAUMGART-WITAN Iga 89 BKS Bydgoszcz 52.05
2 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 92 AZS-AWF Katowice 52.16
3 KIEŁBASIŃSKA Anna 90 SKLA Sopot 52.32
   
Halowe Mistrzostwa Polski 2020 (Toruń)
1 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 92 AZS-AWF Katowice 53.09
2 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 92 AZS UMCS Lublin 53.53
3 KACZMAREK Natalia 98 KS AZS AWF Wrocław 53.65
TOP 10 POLSKA

Domtel © by Pilar 2013-2021   API         Generowanie strony 0.0499449 s. | Mem: 1.25 megabytes